انجمن برنامه نویسی درسمن

Sorry it's a private question.

سوال
سلام من این کد رو نوشتم و میخواستم تمام اعداد خروجی رو تو فقط یک لیست قرار بدم. یه لیست خالی نوشتم و بعد اَپند کردم اما برای هر عدد یک لیست جدا تشکیل داد. چیکار باید بکنم؟
در حال بررسی 1
3 سال 3 پاسخ ها 229 دیده شده

سوال
سلام میخام برنامه ای بنویسم که رمز کاربر رو بگیره اگر کاربر رمز رو سه بار اشتباه تایپ کرد پیام بده شما رمز رو اشتباه نوشتین رمز پیش فرض هم ۱۲۳۴ باشه مثلا کابر به جای ۱۲۳۴ سه بار پشت سر ...
در حال بررسی 1
3 سال 1 پاسخ 213 دیده شده

سوال
سلام و عرض خسته نباشن سوالی در مورد برنامه نویسی c++ داشتم. من یک تمرین دارم حل میکنم که سوالش این که دو عدد را دریافت و جمع و ضرب انها را چاپ کند.کدی که من می نویسم اونقدر که میدونم درسته ...
در حال بررسی 0
3 سال 3 پاسخ ها 270 دیده شده

سوال
سلام من میخوام توی یک کمبوباکس از یک کوئری که دوتا ستون یکی نام و یکی کد برام برمیگردونه رو همزمان در یک کمبوباکس نشون بدم مثل عکس زیر اما وقتی کاربر یکی از آیتمن های این لیست کمبوباکس رو انتخاب کرد ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 404 دیده شده

سوال
سلام خدمت همکاران سئو مشکلی که تو بالا آوردن سایتم پیش اومده و هرچقدر تو سئوش کار میکنم همچنان رقبا میان و ازم جلو میزنن ، دوستان اگه راهی یا ترفندی یا ابزاری میشناسین برام بگین. اگه امکانش هست میشه خودتون ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 285 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشید من تازه برنامه  نویسی شروع کردم چرا وقتی print مینویسم خطا میده؟؟ >>> if x > 0 : ... print('x is Positive') File "<stdin>", line 2 print('x is Positive') ^ IndentationError: expected an indented block
در حال بررسی 1
3 سال 3 پاسخ ها 231 دیده شده