انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
با سلام و خسته نباشید من توی پروژم هر کاربر یه سری ایده داره که هر ایده یه سری درخواست داره این درخواست ها باید به کاربر صاحب ایده نشون داده بشه حالا این بخش بجای اینکه هر کاربر فقط درخواستهای خودشو ببینه میتونه همه ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 339 دیده شده

سوال
با سلام من میخواهم اطلاعات موجود در دیتابیس یک سایت که با سی شارپ نوشته شده و بانک SQL دارد رو در وردپرس فراخوانی کنم ، به چه صورت میتونم این فراخوانی داده رو انجام بدم البته فراخوانی صرفا جنبه نمایش اطلاعات ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 515 دیده شده

سوال
سلام من یه پروژه ماشین حساب شروع کردم و الان تو بخش پرانتز هاش گیر کردم مثلا میخوام یه تکس باکس روی صفحه باشه کاربر یه متن داخلش تایپ کنه مثلا:(۳+(۲×۳+۴)) بعد که تائید رو زد این رو حساب کنه ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 338 دیده شده

سوال
سلام ببخشید من زیاد وارد نیستم اگه میشه تو این برنامه کمکم کنید.. من لینو تو visual studio ران کردمو ازم for ام غلط گرفت و اینو نوشت : uninitialized local variable "num1" used. اگر میشه مشکلش رو بگین.. تشکر.
در حال بررسی 1
3 سال 2 پاسخ ها 262 دیده شده

سوال
ببخشید من تو برنامه C++ ام یه مشکل دارم.. تو visual studio می نویسم .. ولی بهم ارور میده و از for ام مشکل میگیره میگه که : uninitialized local variable 'num1' used. اینم کدم: #include <iostream> using namespace std; //the radical function void radical(); //int result int main() { cout ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 387 دیده شده

Sorry it's a private question.