انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام به دوستان و همراهان من توی برنامه نویسی اندروید تازه کارم دوست دارم بدونم با چه زبانی بهتره شروع کنم؟ تعریف زبان کاتلین هم زیاد شنیدم. ممنون میشم اگر راجب زبان کاتلین صحبت کنید  
حل شده 0
5 سال 4 پاسخ ها 481 دیده شده

سوال
سلام و عرض ادب به همراهان در برنامه نویسی سی شارپ من همیشه از entitty framework استفاده میکنم.اما چند روز پیش یکی از دوستان بهم پیشنهاد Dapper Orm رو داد! خواستم بدونم کسی از دوستان میتونه منو راهنمایی کنه که چی هست! ...
حل شده 1
5 سال 3 پاسخ ها 627 دیده شده

سوال
سلام به همگی امیدوارم لحظه تون زیبا باشه. من تازه با یکسری از مفاهیم شی گرایی سی پلاس پلاس آشنا شدم ! به تابع friend برخورد کردم! اما درک نکردم چیه اگر ممکنه از عزیزان منو راهنمایی کنند.  
حل شده 0
5 سال 2 پاسخ ها 611 دیده شده

سوال
سلام دوستان خوب هستید.من میخوام در اندروید از یک اکتیویتی به یک اکتیویتی دیگه اطلاعاتی رو پاس بدم.این اطلاعات صرفا یک دیتای ساده از primtive type ها نیست.مثل یک آبجکت که توش فیلدهای مربوطه رو داره مثل مدل Student حالا ...
حل شده 0
5 سال 2 پاسخ ها 966 دیده شده

سوال
سلام یه برنامه به زبان سی پلاس پلاس می خوام که یک عبارت رشته ای مثل =۴۵+۲۳ رو از ورودی بگیره و عملیات محاسباتی رو براساس عملگر داخل عبارت انجام بده (عملگرها شامل + ، * ، -)
حل شده 2
5 سال 2 پاسخ ها 2361 دیده شده

سوال
با سلام دوستان کسی میتونه برای من برنامه ای بنویسه که توی اون کلاس رشته ها رو پیاده سازی کنه و عملگر + رو برای الحاق(چسباندن) دوتا رشته سربارگذاری کنه، در ضمن قراره که از توابع strlen ، strcpy و strcat ...
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 762 دیده شده

سوال
سلام مجدد   دوستان من سی شارپ کار کردم و دوستش دارم. توی هنرستان هم بهمون سی شارپ یاد دادن. الان که میخوام برنامه نویسی اندروید رو شروع کنم یکم سختمه که بخوام با جاوا کار کنم. خواستم بدونم میشه با سی ...
حل شده 1
5 سال 4 پاسخ ها 412 دیده شده