انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام دوستان چرا وقتی که فرگمنت ایجاد میکنیم و برای سازنده ی پیش فرضش آرگومان ورودی  تعیین میکنیم ، اونو به عنوان یه اخطار در نظر میگیره و پیشنهاد میده که متدی newInstance بسازیم.آیا دلیل خاصی داره اینکار؟   ممنون میشم راهنمایی ...
حل شده 0
5 سال 1 پاسخ 414 دیده شده

سوال
سلام دوستان من سرویس های بک گراند ایجاد میکنم .روی گوشی های با اندروید ۷ به پایین (نوقا) کار میکنه اما نکته ی جالب اینه که روی اندروید های ۸ به بالا سرویس من بعد از دو سه ثانیه کلا ...
حل شده 0
5 سال 1 پاسخ 854 دیده شده

سوال
من به محض اینکه حساب کاربری ایجاد کردم عکسی برای پروفایلم قرار داده شد علت این کار چیست؟ من این عکس را برای وبلاگ و ورد پرس سایتم که با این ایمیل ساخته بودم گذاشته بودم و تعجب کردم که چه ...
در حال بررسی 0
5 سال 2 پاسخ ها 395 دیده شده

سوال
سلام دوستان من یک برنامه نوشتم که با رتروفیت به وب سرویسم وصل میشه .اپ رو وقتی روی گوشی هایی که اندروید ۸ یا ۹ دارند تست میکنم هیچکدوم از api call  های من انجام نمیشن! ممنون میشم راهنماییم کنید واقعا کلافه ...
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 415 دیده شده

سوال
سلام و مهر به همه دوستان من توی زامارین میخوام یک dialog کاملا شخصی سازی شده درست کنم! یعنی میخوام خودم دیزاینش کرده باشم! و از دیالوگ های زشت خود اندروید استفاده نکنم☺ راهکاری هست؟  
حل شده 0
5 سال 1 پاسخ 615 دیده شده

سوال
سلام دوستان عزیز من یک صفحه طراحی کردم. یک باکس هم میندازم توی صفحه اما به درستی وسط چین نمیشه.!!! محتوای داخلش هم اسکرول خورده در حالیکه نباید اینطوری باشه.! یه عکس هم ضمیمه کردم که دقیقا منظورم چیه!   ممنون میشم کمکم کنید
در حال بررسی 0
5 سال 3 پاسخ ها 795 دیده شده

سوال
سلام روز به خیر   دوستان من میخوام توی اندرویداستودیو کتابخونه اضافه کنم. ولی نمیشه. فکر کنم بخاطر تحریم بودن هست. و اینکه شنیدم یه سری پروکسی ها هست که اگر ست کنیم میتونیم بدون VPN استفاده کنیم. اگر کسی پروکسی خوبی میتونه ...
حل شده 0
5 سال 1 پاسخ 508 دیده شده

سوال
سلام دوستان عرض ادب من یک دیتابیس دارم که یکی از جداولم یک مسئله ای براش پیش اومده اونم اینه که فیلد آیدنتیتی (id) من مقدارش خیلی زیاد شده و چون من تمام رکورد هامو پاک کردم اونم به همون مقدار ...
حل شده 1
5 سال 1 پاسخ 1188 دیده شده