انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام به همگی دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه من ۳۴ سالمه و به تازگی دوره دات نت کور پیشرفته رو تموم کردم و میتونم بگم که توانایی انجام پروژه رو دارم. همچنین در حال یادگیری میکروسرویس ها و WEB API هستم. ...
0
10 ماه 0 پاسخ ها 127 دیده شده

سوال
با سلام. ببخشید یک برنامه نوشتم با اندروید استودیو ، کلید عمومی هم تعریف کردم ، پرمیشن یا دسترسی خاصی هم نگرفتم از کاربر ، ولی هنگام نصب روی هر گوشی موبایلی ، یا وقتی پاکش میکنم میخام از توی ...
در حال بررسی 0
8 ماه 2 پاسخ ها 127 دیده شده

سوال
تابعی بنویسید که، تمام اعداد پالیندروم را از ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ پیدا کرده و درون یک تاپل ذخیره کند. نکته: در این سوال، عدد ی پالیندروم است که رقم یکان آن با رقم صدگان آن برابر باشد. تاپل یک دیتا تایپ immutable یا ...
در حال بررسی 0
5 ماه 3 پاسخ ها 126 دیده شده

سوال
سلام دوستان یک سوالی داشتم من الان دوره طراحی وب رو گذروندم، ولی نمیدونم چطور نمونه کار بزنم و وارد بازار کار بشم؟ و اینکه چه طور همه دستورات جاوااسکریپت یا jquery رو حفظ کنم؟ ممنونم از شما دوستان
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 126 دیده شده

سوال
سلام برنامه ای بنویسید که عددی را از کاربر بگیرد و مشخص کند عدد اول است یا خیر ؟ و در ادامه از کاربر سوالی مینی بر تکرار بپرسد و اگر کاربر کلمه yes را وارد کرد برنامه تکرار شود. این برنامه با ...
در حال بررسی 0
11 ماه 1 پاسخ 126 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشید ببخشید من ۱۵ سالمه و۱سالی هست که css/html و وردپرس کارمیکنم اما میخوام سمت برنامه نویسی ویندوز ساخت اپ وهک وامنیت بشم همه بهم میگن فقط پایتون یاد بگیر دیگه نیازی به زبان دیگه ای نیست چون کراس ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 125 دیده شده