انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام خسته نباشید میخواستم با سی شارپ یه کاریو انجام بدم مثلا ۸ بار همزمان یه درخواستیو بفرستم این ۸ تا تموم شد هشتای بعدیو ارسال کنه همینطور ۸ تا ۸تا , تا کل درخواستها تموم بشه ممنون میشم کمکم کنید
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 124 دیده شده

سوال
سلام من پایتونو نصب کردم ولی وقتی تو cmd ، دستورِ python --version  رو میزنم میزنه پیدا نشد و خطا میده انگار نصب نشده! Pip --version رو هم میزنم همین میشه انگار نصب نشده کلا. ولی تو ویندوزم نصب شده. ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 124 دیده شده

سوال
یک آرایه از جنس رشته داریم ودرون ان را پر کرده ایم حال میخواهیم از کاربر رشته ای را بگیریم و ان را با اولین رشته درون ارایه مقایسه کند که ببیند ایا باهم برابر هستند یا نه؟ واین کار ...
در حال بررسی 0
11 ماه 1 پاسخ 124 دیده شده

سوال
سلام بر دوستان من این خطا را دریافت میکنم و تمام مواردی که باید رعایت شود را چک کرده ام ولی همچنان خطا با برجاست ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
در حال بررسی 0
3 ماه 1 پاسخ 124 دیده شده

سوال
سلام. یه برنامه رو به دو روش میتونم بنویسم. روش اول استفاده از فیلدها، شی ها و خانه های حافظه کمتر ولی کد نویسی پیچیده تر و خطوط بیشتر. روش دوم استفاده از فیلدها، شی ها و خانه های حافظه ...
0
1 سال 0 پاسخ ها 124 دیده شده

سوال
با سلام بنده از ویندوز ۱۰ نسخه ی ltsc استفاده میکنم و ۶۴ بیتی. الان پایتون ۳ رو از خود سایتش نصب کردم و میخوام با ویژوال استدیو ۲۰۱۵ پایتون بنویسم. آیا مشکلی پیش نمیاد ؟ چون ورژن ویندوز دست کاری شده ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 123 دیده شده

سوال
سلام دوستان من تازه واردم یک سرویس نوشتم که سوکت udp داده ها دریافت و ارسال میکنم داخل خود سرویس همچی اوکی هست ولی من میحوام یک string به نام messag  بفرستم به اکتیویتی از context  استفاده کردم برنامه کراش ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 123 دیده شده