انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
من می خواهم از پکیج poliastro در محیط پایتون استفاده کنم. وقتی مثالهای موجود را اجرا می نمایم، بدون پیغام خطا اجرا می شوند ولی اشکال ترسیم شده نمایش داده نمی شوند. لطفاً راهنمایی کنید.
0
2 سال 0 پاسخ ها 130 دیده شده

سوال
سلام وقت بخیر دوستان دیدن وقتی وارد یه وبسایتی میشید خود به خود ریدایرکت میشه؟ راهی وجود نداره که نذاری ریدایرکت بشه؟(افزونه ای چیزی) یا اگه نمیشه میشه سورسشو دانلود کرد؟
0

سوال
برنامه ای بنویسید که مقدار خالص یک حساب بانکی را بر اساس گزارش تراکنش از ورودی کاربر محاسبه کند. فرمت گزارش تراکنش به صورت زیر نشان داده شده است: deposit به معنای سپرده و withdraw به معنای برداشت است. فرض کنید ورودی ...
در حال بررسی 0
6 ماه 2 پاسخ ها 130 دیده شده

سوال
سلام وقت بخیر من چند روزه درگیر ساخت اسلایدر هستم و یه موضوعی رو درست متوجه نمیشم اونم اینکه وقتی موس فشار داده میشه و به سمت راست کشیده میشه چه عملکردی رخ میده ک اسلاید جا به جا میشه روشی ک من ...
0

سوال
برنامه ای بنویسید تا یک تاپل دیگر تولید و چاپ کند که مقادیر آن اعداد زوج در تاپل داده شده باشد نمونه خرجی: تاپل داده : (۱،۲،۳،۴،۵،۶،۷،۸،۹،۱۰). تاپل دوم : (۱۰, ۹, ۸, ۶, ۴, ۲) نکات: برنامه با تابع فیلتر نوشته شود.
در حال بررسی 0
6 ماه 3 پاسخ ها 130 دیده شده

سوال
سلام : مشکل اجرا نشدن فایلهای exe بصورت مستقیم با دابل کلیک روی آن داشتم که بر طرف شد. کمی عجله کردم استاد عزیز در ویدئوی آموزشی سی پلاس پلاس این موضوع را توضیح دادن و مشکل با نوشتن دستور ; () ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 129 دیده شده