انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
عرض سلام و خسته نباشید <?php error_reporting(0) ; طبق مطالعه ای که من در رابطه با این موضوع انجام دادم با اجرای این کد ، باید نمایش ارورها و خطاها برای کاربر متوقف بشه. اما نمیدونم چرا باز هم موقع وجود یک مشکل ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 207 دیده شده

Sorry it's a private question.

سوال
در یک کشتی قدیمی، برای تعیین زمان شروع و پایان وقت نگهبانی خدمه کشتی از ساعتهای شنی استفاده میشود. در این کشتی، دو ساعت شنی وجود دارد که هر یک از آنها زمانهای متفاوتی را محاسبه میکنند. امکانی فراهم شده ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 481 دیده شده

سوال
سلام واسه سی شارپ من توی جدولم ۲ تا ستون دارم - توی یک ستونم کدهای فروشگاه هامه مثلا ۲۲۲۱- توی یه ستونم اسم های فروشگاه هامه - مثلا فروشگاه اسدی   الان یه دونه combobox دارم که از پایگاه دادم روی ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 147 دیده شده

سوال
سلام وقت بخیر من دارم html و css یادمیگیرم طبق فیلم اموزشیم بگ گراندی میزارم تو کد ادیتورم ولی نشونش نمیده تو preview chrome هرکارکردم نشد چک کردم کد رو تو مرور گرهای دیگه امتخان کردم.مشکل دوم منو درست کردم ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 168 دیده شده

سوال
[crayon-6633e46b16640934032754/]   سلام من میخوام با استفاده از toggleclass یا addclass فرقی نمیکه دوتا سلکت داشته باشم طبق کدی که قرار دادم مثلا روی هیپ هاپ کلیک کردم بیاد به من ترپ و اولد اسکول رو نمایش بده دقیقا باید چه کد جاوایی بنویسم؟ اگر براتون ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 117 دیده شده

سوال
من Syntax و مثال های مربوط به دلیگیت رو توی اینترنت و ویدئو های آموزشی و کتاب سی شارپ هم دیدم چیزی که تقریبا متوجه شدم همون Pointer ها در C++/C هست و مثل یک نماینده برای توابع (متد ها) عمل میکنه , ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 162 دیده شده

سوال
سلام و خسته نباشید به همه دوستان اسم این رویداد رو میخوام لطفا میخوام در صورت ورود یا تغییر متن در یک اینتری یک تابع رو فراخوان کنم رویداد "<key>" و "<leave>" رو تست کردم نشد ممنونم میشم راهنمایی کنید
0
2 سال 0 پاسخ ها 91 دیده شده