انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
با سلام و عرض خسته نباشید من میخوام با زبان سی شارپ محتوای یک یا چند فایل txt رو جستجو کنم! مثلا من یک یا چند فایل با فرمت txt دارم که در اون اطلاعاتی به زبان فارسی در مورد زبان سی ...
0
5 سال 0 پاسخ ها 399 دیده شده

سوال
سلام من یه کلاسی دارم که چند تا متد داخلش تعریف کردم. سطح دسترسی کلاس و متد هارو هم public کردم. زمانی که میخوام از کلاس و متد هاش از قسمت دیگه ای از برنامه استفاده کنم هر کاری میکنم فضای نامیشو ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 293 دیده شده

سوال
سلام. من یه نرم افزار اندروبد میخوام بنویسم که بازی نیست و این مشکلی نداره.اما این نرم افزار قسمتی داره که توش ۲ تا بازی خیلی ساده با افکتای کم باید پیاده کنم .لطفا به من خیلی کامل توضیح بدید که باید ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 211 دیده شده

سوال
سلام ، من یک Edit text دارم. میخوام کاراکترای ورودی آن را کنترل کنم. تعداد کاراکترهای ورودی رو روی ۱۲ قرار دادم.(۱۲=maxLength) و نوع آن رو هم text گذاشتم. من میخوام کاربر نتونه هر کاراکتری که خواست وارد کنه مثلا فقط بتونه حروف ...
در حال بررسی 0
3 سال 0 پاسخ ها 198 دیده شده

سوال
سلام من ادوب کانکت رو نصب کردم و فایرفال های سرور هم خاموش کردم ولی نمی دونم چرا نمی تونم وارد کلاس بشم نه توی آپ و نه توی مرورگر قابلیت html5 هم فعال هست وقتی می خواهم وارد بشم این ارور ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 212 دیده شده