انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام دوستان برای نوشتن دوتا برنامه زیر مشکل دارم میتونید کمک کنید؟ برنامه ها به زبان c هستند ۱٫برنامه ای بنویسید که یک رشته(جمله) را از کاربر دریافت کن سپس: ۱- طول رشته را مشخص کند ۲- یک کاراکتر را ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 189 دیده شده

سوال
در کنترلر: public IList GetCompanyByidScope() { CompanyEntities db = new CompanyEntities(); int id = (int)(TempData["td-idScope"]); var result = (from c in DataBase.dbEntity.Company_T join ss in DataBase.dbEntity.Scope_T on c.idScope equals ss.idScope where c.idScope == id select new {c.idCompany,c.idScope,c.idWebStore,c.logoCompany, c.mobileAdministrator,c.nameCompany,c.phoneCompany, c.webSiteAddressCompany,c.addressCompany,c.administratorCompany, c.emailCompany,c.establishedYearCompany ,ss.nameScope,ss.descriptScope }).ToList(); TempData["td-idScope"] = result; return result; } در view: Html.Action("GetCompanyByidScope", "Home"); IList co = (IList)(TempData["td-idScope"]);
0
3 سال 0 پاسخ ها 187 دیده شده

سوال
با عرض سلام، من از جاوااسکریپ، variable، object، function و event را میدانم پس اطلاعات محدودی دارم، میخواهم یک فرم ثبت نام بنویسم و در ان نام و نام خانوادگی، وزن و قد کاربر را بپسرم و بعد از زدن دکمه ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 174 دیده شده

سوال
من میخام زیرمنو هام وقتی موس میره روش بازبشن ولی نمیشه کدشو درست نوشتم مال فیلم اموزشی میشه مال من نه تو دریم ویور هم امتحان کردمم نمیشه تو css اینه دیگه کدش  display: block;  میزنم نشون نمیده
0
2 سال 0 پاسخ ها 168 دیده شده

سوال
آرایه ای ۱۲ تایی برای ۱۲ ماه سال از شی tempreture میخوام و این کدها بر اساس همین آرایه ۱۲ تایی نیازمند تغییر هستند. import java.util.*; public class example6_17 { static Scanner console = new Scanner(System.in); public static void main(String [] args) } Temprature mehrMonth=new Temprature(); int ...
0
1 سال 0 پاسخ ها 111 دیده شده

سوال
سلام و احترام. از چه طرقی امکان دریافت متن ناتیفیکشن مرورگر کروم امکان پذیر هست؟ برای مثال ناتیفیکشنی از سمت مرورگر ایجاد میشود و متنی را نمایش می دهد، چطور این متن را توسط پایتون دریافت کرده و آن را چاپ کنیم ...
0
12 ماه 0 پاسخ ها 162 دیده شده

Sorry it's a private question.