انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
بعد از نصب کتابخانه matplotlib وقتی فراخوانی میکنم با این Error روبرو میشوم. ImportError: DLL load failed while importing ft2font: The specified module could not be found.   خیلی سرچ کردم الان بیش از ۴ ۵ روزه توی همه سایتهای خارجی رو گشتم ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 504 دیده شده

سوال
سلام وقت شما بخیر -میخواستم بدونم زمانی ک با نرم افزار های فشرده‌سازی مانند winrar,7zip یا KGB فایلی را ک ۱GB حجم دارد و پس از فشردن به ۰٫۷GB تبدیل شود، بابت این ۳۰۰ مگابایت چه مقدار پردازش و محاسبات ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 334 دیده شده

سوال
سلام ... برنامه ای بنویسید که در ورودی اول یک عدد بگیرد و در ورودی دوم یکی از عملگرهای(+ - * /) را بگیرد و در ورودی سوم هم یک عدد بگیرد و سپس محاسبه را انجام دهد و در خروجی ...
در حال بررسی 0
4 سال 2 پاسخ ها 302 دیده شده

سوال
سلام و وقت بخیر بنده دانش آموز php هستم و برای یک پروژه ساده چندتا سوال برام پیش اومد... قراره برای هاست بنده یک سری اطلاعات json فرستاده بشه و من با استفاده از این اطلاعات کارت هایی رو پر کنم. ...
1
4 سال 0 پاسخ ها 313 دیده شده

سوال
سلام دوستان عبارت line*  در خط چهارم وline در خط پنجم   چه کار می کند و به چه معناست ؟تشکر n = int(input()) student_marks = {} for _ in range(n):     name , *line= input().split()     scores = list(map(float , line))     student_marks[name] = scores query_name = input()  
0
4 سال 0 پاسخ ها 296 دیده شده

سوال
با سلام میخواهم بپرسم آیا میشود برای سخت افزاری که از زبان فارسی پشیبانی نمیکند با نوشتن برنامه و اضافه کردن به آن سخت افزار از برنامه و زبان فارسی پشتیبانی کند.؟ بسیار ممنون خواهم شد اگر راهنمایی بفرمائید. با ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 213 دیده شده