انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام کسی میتونه کمکم کنه من یک کتابخانه دارم با سی شارپ تو ویندوز فرنم میخوام وقتی روی ثبت امانت کلیک بشه از موجودی کتاب ها کم بشه و وقتی صفر شد به کار بر نشون بده که موجود نیست اون کتاب ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 252 دیده شده

سوال
سلام وقتتون بخیر من یه سوال داشتم.من یه برنامه نوشتم کاربر لاگین میکنه بعد از لاگین کردنش میخوام ستون نام و نام خانوادگیش داخل یه جدول دیگم کپی بشه اینو چجوری بنویسم میشه راهنمایی کنید (یه کوپری نوشتم که insert ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 432 دیده شده

سوال
سلام دوستان من تازه شروع به برنامه نویسی ویژوال استودیو ۲۰۱۰ کردم. مشکلی که دارم اینه که چطور می تونم با دوبار کلیک کردن در دیتاگرید در یک فرم، یک فرم دیگر با رکورد خاص باز بشه و ویرایش اطلاعات انجام داد. مثلا ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 276 دیده شده

سوال
سلام. یک پروژه سی شارپ دارم که ازش فایل exe ساختم. وقتی روی سیستمی که برنامه توش نوشته شده این فایل رو اجرا می کنم کامل اجرا میشه اما زمانی که روی سیستم دیگه ای نصبش می کنم میگه باید ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 228 دیده شده

سوال
سلام وقت همگی بخیر من برای باز کردن پروژه هام در ویژوال استودیو با error زیر مواجه میشم.ممنون میشم راهنمایی کنید. the exception unknow software exception (0Xe0434352) occurrent in the aplication at location 0X000000000757544C2
0
4 سال 0 پاسخ ها 301 دیده شده