انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام ی سوال داشتم درباره نصب اوبونتو با ماشین مجازی سوالم این هست ک برای نصب با ماشین مجازی نیازی ب فلش هستش؟ و اینکه اگر مثلا اشتباهیی ویندوزم بپره و اطلاعاتم پاک بشن قابل برگشت هستن ؟ و اینکه ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 334 دیده شده

سوال
سلام تازه میخوام با ورد پرس کار کنم  برنامه xamppنصب کردم توش اپاچی و ای اس پی متو فعال کردم و رفتم فایل ورد پرسو تو قسمت htdocs کپی کردم حالا میخوام ورد پرسو نصب کنم نیاز ب پایگاهه داده ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 360 دیده شده

سوال
درود بر دوستان چطور میتونم یک متد درست کنم که وقتی رشته ای را وارد میکنم تشخیص بده ۵/۲/۴ => five/ two/four بعد عملگری را انجام بده و جواب به شکل رشته نشان بده مثلا ۲+۲ =۴ => two plus two is four مرحله اول :متدی ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 304 دیده شده

سوال
سلام خدمت همگی میخوام بدونم با این سیتمی که دارم میتونم اندروید استودیو کار کنم یا نه؟؟؟؟ پردازنده amd-quad core-fx-9800تا ۳٫۶ گیگاهرتز رام ۸ هارد یک ترابایت لپتاپم رو تازه خریدم ویژوال استودیو رو راحت بالا میاره و باهاش کار میکنم اگر میتونم کار کنم ssdنیاز ...
در حال بررسی 0
4 سال 2 پاسخ ها 292 دیده شده

سوال
-میخواستم بدونم زمانی ک با نرم افزار های فشرده‌سازی مانند winrar,7zip یا KGB فایلی را ک ۱GB حجم دارد و پس از فشردن به ۰٫۷GB تبدیل شود، بابت این ۳۰۰ مگابایت چه مقدار پردازش و محاسبات انجام شده است؟ و ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 258 دیده شده