انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام دوستان. بنده توی صفحه ای هستم میخوام بعد از اینکه session تموم شد بعد از login مجدد برگردم به همون صفحه بنظرتون از چه کدی باید استفاده کنم که برام این عمل رو انجام بده ؟ ( چطور باید کاربر رو به آخرین ...
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 505 دیده شده

نظرسنجی
سلام دوستان یک نظر سنجی راه انداختم برای انتخاب کردن بهترین روش برای سئوی یک سایت، لطفا در نظرسنجی شرکت کنید اگه رای به حدنصاب برسه منم میخوام طبق رای شما، یک روش انتخاب کنم و طی اون سایت خودمو ...
حل شده 0
5 سال 1 پاسخ 395 دیده شده

سوال
سلام  دوستان وقت بخیر چطوری یک صلوات شمار طراحی کنم؟ امکانش هست سورس کد برنامه صلوات شمار رو برام بنویسید. به این صورت که دوتا دکمه داشته باشه و دکمه اولی متنش ۰ باشه و وقتی روی دکمه کلیک شد یک عدد ...
حل شده 0
4 سال 1 پاسخ 880 دیده شده

سوال
سلام دوستان عزیز. از متخصصین php کار گرایش laravel این سوال رو میپرسم که برای توسعه دادن فریم ورک لاراول چطوری متد یا تکه کد به هسته فریمورک اضافه کنم؟ یعنی نمیخام هربار داخل کنترلر یا ویو متد تعریف کنم ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 335 دیده شده

سوال
بنده در قسمت پشتیبانی نرم افزارم برای اندروید می خواهم لینک تلگرامم و تماس رو تغییر بدم اما اصلا اجرا نمیشه اگر کسی متونه کمک کنه من خام اپ رو بفرستم انجام بده برام. ممنونم ۰۹۱۳۶۸۷۷۵۶۲ واتس اپ در قسمت ورود ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 266 دیده شده

Sorry it's a private question.