انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
برنامه ای‌که‌ حاصل‌ عبارتf(x)=5x^2-3x+4 را‌برای‌مقادیر‌صحیح‌ و‌ اعشاری‌   با‌دو‌ متد‌هم‌نام‌محاسبه‌کرده‌و‌نمایش ‌میدهد.
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 301 دیده شده

سوال
با سلام من یک Column در sql رو دیلیت کردم اما توی پروژه mvc ارور میده میگه مپ نشده و حتی توی مدلم نشون میده اون رو انگار پاک نشده باید چیکارش بکنم؟ ممنون میشم پاسخ بدید!
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 277 دیده شده

سوال
با سلام. اگر پروژه ASP .NET Core را به همراه بانک اطلاعاتی به هاست منتقل کنم و بعد از مدتی آن پروژه را در سیستم خودم توسعه داده و Migration های دیگری را روی بانک اطلاعاتی بزنم در این صورت چطور ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 312 دیده شده

سوال
سلام میخام برنامه ای بنویسم که رمز کاربر رو بگیره اگر کاربر رمز رو سه بار اشتباه تایپ کرد پیام بده شما رمز رو اشتباه نوشتین رمز پیش فرض هم ۱۲۳۴ باشه مثلا کابر به جای ۱۲۳۴ سه بار پشت سر ...
در حال بررسی 1
3 سال 1 پاسخ 213 دیده شده

سوال
سلام وققتون بخیر باید یک برنامه بنویسیم که عددی رو بعنوان روز از ورودی بگیره و در خروجی چاپ کند این عدد معادل چند سال وچند هفته و چند روز میباشد. ممنون میشم در کد نویسی برنامه به من کمک کنید
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 376 دیده شده

سوال
سلام دوستان من دارم یه نرم افزار توی ویندوز فرم مینویسم که نام و  تاریخ تولد رو دریافت می کنه داخل یه فایل ذخیره میکنه هر کسی که تولدش امروز بود داخل messegBox اطلاع میده میخواستم بدونم که باید از چه ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 181 دیده شده