انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
یک برنامه مقدماتی ساده سی شارپ WPF با دیتابیس SQL نوشتم و الان میخام با استفاده از InstallAware فایل ستاپ از برنامه م بسازم مرحله ایجاد فایل های دیتابیس رو انجام دادم به برنامه اضافه کردم حالا برای ویرایش connection ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 184 دیده شده

سوال
صورت سوال برنامه ای بنویسید، دو عدد صحیح ۵ و ۷ در متد اصلی تعریف شود، سپس کمترین مقدار بین آن دو عدد را با استفاده از متدی به نام minMethod که در کلاسی به نام FirstClass تعریف شده است، محاسبه ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 171 دیده شده

سوال
سلام من وقتی تو ویژوال استدیوم migration میزنم همه چی اوکیه مدلامم ساخته میشه ولی وقتی میرم دیتابیسمو کانکت میکنم هیچ چیزی نیست و تیبلی ساخته نشده مشکلش از کجا میتونه باشه ممنون میشم راهنمایی کنید
0
2 سال 0 پاسخ ها 186 دیده شده

Sorry it's a private question.

سوال
سلام نیاز به دیکشنری در سی شارپ دارم که الف- کد بین المللی کشورها ب- تصویر پرچم کشورها ج- نام کشورها  در آن موجود باشد ۱- چگونه بدنبال چنین دیکشنری سرچ کنم ۲- اگر وجود دارد معرفی کنید متشکرم
0
2 سال 0 پاسخ ها 131 دیده شده

سوال
سلام. من میخوام یه ربات معامله بسازم تو بروکر آلپاری که پلتفرم معاملاتی تحت وب داره کار کنه. این بروکر api نمیده. نمیخوام با ربات لاگین کنم. میخوام بعد از اینکه لاگین کردم و وارد صفحه مورد نظر شدم، ربات از ...
0
10 ماه 0 پاسخ ها 96 دیده شده