انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
برنامه ای‌که‌ حاصل‌ عبارتf(x)=5x^2-3x+4 را‌برای‌مقادیر‌صحیح‌ و‌ اعشاری‌   با‌دو‌ متد‌هم‌نام‌محاسبه‌کرده‌و‌نمایش ‌میدهد.
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 297 دیده شده

سوال
سلام وقتتون بخیر سیستم من ۳۲ بیتی هست. برنامه ای نوشتمو نسخه setup هم گرفتم، روی سیستمم اجرا میشه ولی وقتی میخوام روی سیستم ۶۴ بیتی اجراش کنم به بانک اطلاعاتیم وصل نمیشه بانک اطلاعاتیم sql express 2012 هستش. اول که بانک ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 233 دیده شده

سوال
سلام یک سوال در مورد اشاره گر ها دارم آیا اشاره گر ها هم مانند متغییر ها فضایی از حافظه را اشغال می کنند؟ و اگر جواب خیر است پس چرا اشاره گر ها هم ادرس دارند؟
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 288 دیده شده

سوال
سلام من یه جا دستور time_t (که تو کتابخانه <ctime> تعریف شده) به چشمم خورد، گفتم ببینم این به چه دردی می‌خوره، گفتم شاید این دستور اختلاف زمان بین دو دستوره، بعد با حلقه for اون رو امتحان کردم: [crayon-662b20ad00ad2109583600/] یعنی این دستور ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 278 دیده شده

سوال
سلام من خیلی چیزها از اشاره‌گرها و ارجاع‌ها یاد گرفتم اما از کاربردشون هیچی نمی‌دونم، فقط یه کاربرد از ارسال به طریق ارجاع در توابع می‌دونم. لطفاً هر کاربردی از اشاره‌گرها و ارجاع‌ها می‌دونید بنویسید.
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 592 دیده شده

سوال
سلام میخواهم ی ربات اینستگرام یا واتساپ بنویسم میخواهم از سلنیوم استفاده کنم ولی این خطا ظااهر میشه Traceback (most recent call last): File &quot;c:UsersAmirDesktop۰۱.py&quot;, line ۱, in from selenium import webdriver ModuleNotFoundError: No module named &#۳۹;selenium&#۳۹; خب بگم آخرین ...
در حال بررسی 0
3 سال 3 پاسخ ها 343 دیده شده

سوال
سلام من موقعی که میخواهم برنامه eclipse را نصب کنم ارور میده که ماشین مجازی جاوا در دسترس نیست(فایل jdk وjre هم سالم هستند و غیر از این هیچ مشکل دیگه ای نبود.)لطفامشکل رابگین.
0
3 سال 0 پاسخ ها 240 دیده شده