انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
بنده یک تیم کوچیک برنامه نویسی زدم که از افراد کم تجربه تشکیل شده ، حدود ۱۰ نفر. که همه دنبال یاد گیری هستیم. به صورت تیمی پروژه های کوچک را به کمک هم انجام میدهیم. و هر عضو یک ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 308 دیده شده

سوال
میخوام یه نرم افزار تحت ویندوز بنویسم که حافظه پویا داره، من برای این کار از Sql Server استفاده کردم اما یه مشکلی هست این نرم افزار تنها روی سیستمی درست کار میکنه که Sql Server روش نصب باشه، من میخوام ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 536 دیده شده

سوال
باسلام من کم با ویژوال استودیو کار کردم و باید بعد از شرط if معمولا پرانتز باز شه و true یا false بنویسه و کروشه و... ولی هیچ واکنشی واسه ین شرط نشون نمیده و باید خودم انجام بدم... اگه کمک ...
در حال بررسی 0
3 سال 3 پاسخ ها 253 دیده شده

سوال
سلام دوستان. من داشتم طبق یه آموزش برای mvc جلو میرفتم. تا اینکه رسید به مدل. از روش کدفرست میخواست یک بانک اطلاعاتی درست کنه. بعد اومد با انتیتی فریم ورک یک کنترلر بسازه تا کد های sql هم ساخته بشه. ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 256 دیده شده

سوال
با سلام  من درحال ساخت و پروژه فروشگاه انلاین با django هستم و به یک مشکلی برخورد کردم بنده میخواهم وقتی محصولی اصافه کردن برای نمایش در html محصول بصورت خودکار از چپ به راست شروع کند به نمایش دادن ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 279 دیده شده

سوال
سلام دوستان شکل کلی دستور not like این طوره... [crayon-662ae788e5249927010916/] حالا فرض کنید شما فرض کنید ما بخایم چن تا اسم وارد کنیم که فیلتر کنه با توجه به اینکه هم اسمها متغیر هستن هم تعداد... مثلا یه بار بخایم ali , mohamad , reza ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 392 دیده شده

سوال
برنامه ای که روزی از سال را خوانده، مشخص میکند که چه فصلی، چه ماه و چه روزی از سال است. به عنوان مثال، روز ۳۵ سال، فصل بهار، ماه اردیبهشت و روز چهارم این ماه است.
در حال بررسی 0
3 سال 3 پاسخ ها 341 دیده شده