انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام من موقعی که میخواهم برنامه eclipse را نصب کنم ارور میده که ماشین مجازی جاوا در دسترس نیست(فایل jdk وjre هم سالم هستند و غیر از این هیچ مشکل دیگه ای نبود.)لطفامشکل رابگین.
0
3 سال 0 پاسخ ها 241 دیده شده

سوال
میخواستم با زبان سی یک صفحه ویندوز بسازم. بعدش میخوام فایل های عکس و فیلم خروجی بگیرم. بعدش هم میخوام یک بازی ساده بسازم. چند تا آموزش به زبان خارجی دیدم ، ولی وسط کار گیر کردم. میدونم با زبان ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 336 دیده شده

سوال
سلام.ببخشید من وقتی برای برنامه نویسی در pycharmمیخوام مثلاازsklearnفایلی را ایمپورت کنم ارور میده ولی وقتی تو پایتون کنسولش همونا را ایمپورت میکنم  ارور نمیده و موفقیت آمیز هست.حالا باید چیکار کنم تادرست شده،لطفا مشروح توضیح بدین،با تشکر
در حال بررسی 0
3 سال 4 پاسخ ها 401 دیده شده

سوال
یک برنامه مقدماتی ساده سی شارپ WPF با دیتابیس SQL نوشتم و الان میخام با استفاده از InstallAware فایل ستاپ از برنامه م بسازم مرحله ایجاد فایل های دیتابیس رو انجام دادم به برنامه اضافه کردم حالا برای ویرایش connection ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 188 دیده شده

سوال
سلام و خسته نباشید ..من میخوام برنامه نویس شم و تو حوزه یاستارت اپ فعالیت کنم یعنی استارت اپ راه بندارم ..اما دانشگاه رفتن خیلی برام مهمه و دانشگاه سراسری تبریز پذیرفته شدم اما سوالم از شما اینه کدوم گرایش ...
در حال بررسی 0
3 سال 0 پاسخ ها 247 دیده شده

سوال
نام و معدل تعدادی دانشجو از ورودی دریافت و در ساختاری ذخیره نماید و برنامه قابلیت های زیر را دارا باشد ۱. امکان افزودن دانشجوی جدید ۲. امکان جستجوی یک دانشجو ۳. حذف یک دانشجو مورد نظر برای ورود و جستجو و حذف یک ...
1
3 سال 0 پاسخ ها 215 دیده شده