انجمن برنامه نویسی درسمن

نظرسنجی
سلام آیا وارد شدن به حوزه برنامه نویسی نرم افزارهای مالی، در سطح بالا (ثبت شرکت، استخدام نیرو، گسترش حوزه فعالیت درسطح کشور و جذب مشتریان زیاد) توجیه اقتصادی دارد یا خیر و چگونه می توانم تحقیقات صحیحی در این ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 232 دیده شده

سوال
سلام بعد از نصب نرم افزار suitecrm روی دامنه crm.noafarinan.com نمایش سایت به درستی انجام نمیشه لطفا راهنمایی بفرمایید.  
0
3 سال 0 پاسخ ها 232 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشید من تازه برنامه  نویسی شروع کردم چرا وقتی print مینویسم خطا میده؟؟ >>> if x > 0 : ... print('x is Positive') File "<stdin>", line 2 print('x is Positive') ^ IndentationError: expected an indented block
در حال بررسی 1
3 سال 3 پاسخ ها 231 دیده شده

سوال
سلام من میخواهم دو عدد textbox داشته باشم داخل txt1 یک id دریافت کنه و به محض اینکه خارج از کادر txt کلیک شد از داخل پایگاه داده username شخصی که id اون رو وارد کردم داخل txt2 نمایش بده ممنون!
0
3 سال 0 پاسخ ها 230 دیده شده

سوال
سلام و خسته نباشید . برنامه ای تحت ویندوز  نوشتم که داده های کاربر رو میگیره . تا ۱۰۰ تا رکورد رو ثبت میکنه ، بعدش دیگه ثبت نمیکنه  !!! باید رکورد قبلی رو حذف کنم تا بتونم بجاش یکی از ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 229 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که کاربر ۱۰ فرصت برای حدس عدد۵۸۹ داشته باشد و اگر فرصت های او تمام شد بنویسد تو باختی (خودم برنامه نوشتم فقط مشکلم قسمت اخر کار که اگر کاربر توی فرصت دهم عدد ۵۸۹ وارد کنه، هم ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 229 دیده شده