انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام و خسته نباشید عرض می‌کنم من روش‌هایی برای ساخت آرایه‌ای از رشته‌ها رو بلدم: [crayon-663ee62a4de4a594651466/] اما نمی‌دونم چرا تو استفاده از همه آنها مشکل دارم! اگر روشی دیگری بلدید یا از همین روش‌های بالا، بعلاوه: ۱. چطور مستقیم و از راه دور مقداردهی می‌شود؟ ۲. ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 230 دیده شده

سوال
یک اپلیکیشن ساخته ام که دارای پرداخت درون برنامه ای کافه بازار است. آیا می توان با این شرایط (دارا بودن پرداخت درون برنامه ای کافه بازار)  اپلیکیشن را در گوگل پلی انتشار داد؟
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 230 دیده شده

سوال
اگر توکن غیر مجاز در کد وجود داشته باشه در کدام مرحله خطای سینتکس مربوط به توکن شناسایی ایجاد میشه؟ lexing یا parsing بعضی جاها نوشته چون کار لکسر جدا کردن توکن های معنی دار و مجاز زبان هست، تو این ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 230 دیده شده

سوال
سلام من این کد رو نوشتم و میخواستم تمام اعداد خروجی رو تو فقط یک لیست قرار بدم. یه لیست خالی نوشتم و بعد اَپند کردم اما برای هر عدد یک لیست جدا تشکیل داد. چیکار باید بکنم؟
در حال بررسی 1
3 سال 3 پاسخ ها 229 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که کاربر ۱۰ فرصت برای حدس عدد۵۸۹ داشته باشد و اگر فرصت های او تمام شد بنویسد تو باختی (خودم برنامه نوشتم فقط مشکلم قسمت اخر کار که اگر کاربر توی فرصت دهم عدد ۵۸۹ وارد کنه، هم ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 229 دیده شده

سوال
سلام. یک پروژه سی شارپ دارم که ازش فایل exe ساختم. وقتی روی سیستمی که برنامه توش نوشته شده این فایل رو اجرا می کنم کامل اجرا میشه اما زمانی که روی سیستم دیگه ای نصبش می کنم میگه باید ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 229 دیده شده

سوال
سلام من میخوام اطلاعاتی که از یک دیتا بیس فراخوانی میکنم رو، در یک جدول به صورت ۲۰ تایی نمایش بدم. یعنی تعداد ۲۰ تا ستون ها نمایش داده شد، پایین جدول بتونه صفحه های ۲۰ تایی بعدی مثلا شماره ۲۱ تا ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 229 دیده شده