انجمن برنامه نویسی درسمن

نظرسنجی
سلام آیا وارد شدن به حوزه برنامه نویسی نرم افزارهای مالی، در سطح بالا (ثبت شرکت، استخدام نیرو، گسترش حوزه فعالیت درسطح کشور و جذب مشتریان زیاد) توجیه اقتصادی دارد یا خیر و چگونه می توانم تحقیقات صحیحی در این ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 230 دیده شده

سوال
چگونه میتوان کدهای نوشته شده در داخل توابع Builtin در پایتون را مشاهده کرد ؟ به طور مثال چطور میشه کدهای داخل تابع ()print یا ()input را مشاهده کرد ؟ آیا امکان پذیر هست ؟ آیا این توابع به صورت OpenSource و ...
حل شده 2
2 سال 3 پاسخ ها 230 دیده شده

سوال
سلام. یه کد یا اسکریپت آماده نیاز دارم که بتونم لینک مستقیم یه آهنگو بذارم داخلش، و بعد اون کد رو بذارم توی صفحه html سایت، و در نهایت یک پلیر کوچیک و ساده ببینم که با زدن روی آیکون ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 230 دیده شده

سوال
سلام بعد از نصب نرم افزار suitecrm روی دامنه crm.noafarinan.com نمایش سایت به درستی انجام نمیشه لطفا راهنمایی بفرمایید.  
0
3 سال 0 پاسخ ها 229 دیده شده

سوال
سلام من میخواهم دو عدد textbox داشته باشم داخل txt1 یک id دریافت کنه و به محض اینکه خارج از کادر txt کلیک شد از داخل پایگاه داده username شخصی که id اون رو وارد کردم داخل txt2 نمایش بده ممنون!
0

سوال
یک فایل با پسوند txt دارم که به حجم بالایی یکسری اطلاعات توشه و مدام تکرار شده. به نوعی یک کمبو از یوزر نیم ها و پسورد ها هست. نمونش رو اخر این پرسش میزارم. کاری که میخوام یکنم اینه که این ...
0