انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
برنامه ای بنویسید که تعدادی عدد صحیح مثبت از ورودی گرفته و سپس مجموع و میانگین اعداد را چاپ کند(نکته: در محاسبه اعداد تکراری در نظر گرفته نشوند، و همچنین شرط پایان دریافت عدد از کاربر وارد کردن عدد منفی ...
در حال بررسی 0
3 سال 8 پاسخ ها 5802 دیده شده

سوال
سلام من سایت لوله بازکنی رو سئو کردم و دو ساله داره کار میکنه جدیدا رقابت خیلی بالا رفته و من میخوام توی منطقه اکباتان بیام صفحه اول خیلی طول میکشه.مقالاتم همگی سئو شده است لطفا من رو راهنمایی کنید چه ترفندی ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 366 دیده شده

سوال
صورت سوال برنامه ای بنویسید، دو عدد صحیح ۵ و ۷ در متد اصلی تعریف شود، سپس کمترین مقدار بین آن دو عدد را با استفاده از متدی به نام minMethod که در کلاسی به نام FirstClass تعریف شده است، محاسبه ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 177 دیده شده

سوال
سلام دوستان خوبم ، داشتم دنبال نمونه سوال برای زبان پایتون میگشتم ، سوال ماتریس حلزونی که در همین سایت حل شده را یافتم اما نتوانستم کامل حل کنم ، ممنون میشم راهنماییم کنید . ین برنامه یک ورودی n دریافت ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 524 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشد لطفا اگر میشه کمک کنید بین دوتا از جی فریم ای برنامه جاوا لینک بزارم یعنی از فرم اول یعنی جی فریم یک به جی فریم ۲ بتونیم از طریق یک دکمه لینکی شده جابه جا بشیم باید چه ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 253 دیده شده

سوال
کسی میتونه کد این سوال رو برام بنویسه؟ کلی درگیرشم واقعا نمیفهممش که چجوری باید کاراکتر دریافت کنم و این عملیات رو روش انجام بدم: برنامه ای نام و شماره تلفن n شخص را بگیرد و نام اشخاصی که نیلوفر است ...
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 811 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که اعداد ۱ تا ۲۰ را برسی کند اگر توان دوم عددی کمتر از ۲۰۰ بود آن را به همراه توان دومش چاپ کند . مثال ۱, ۱ ۲,۴
0
3 سال 0 پاسخ ها 212 دیده شده

سوال
با سلام. اگر پروژه ASP .NET Core را به همراه بانک اطلاعاتی به هاست منتقل کنم و بعد از مدتی آن پروژه را در سیستم خودم توسعه داده و Migration های دیگری را روی بانک اطلاعاتی بزنم در این صورت چطور ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 308 دیده شده