انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام خسته نباشید من میخوام توی سایتم قیمت رمز ارز ها و حجم بازار و... رو نمایش بدم میخوام از api سایت بایننس استفاده کنم من اصلا برنامه نویسی بلد نیستم و میخوام این api ها رو توی سایتم قرار بدم لطفا کمکم کنید
0
3 سال 0 پاسخ ها 460 دیده شده

سوال
سلام، وقت بخیر در حال یادگیری پایتون هستم در حل یه تمرین به مشکل خوردم لطفا ممکنه راهنماییم کنید؟ دو ورودی از کاربر گرفته میشه اولی تعداد عددهای آرایه دومی تعداد شیفت عددها و سومی اعضای آرایه n, x = map(int, input().split()) :if 1 ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 559 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که توسط تابع یک لیست از اعداد صحیح غیر از صفر از ورودی گرفته و سپس توسط تابع دیگر بزرگترین و کوچکترین عنصر لیست را پیدا کرده و چاپ کند (شرط پایان دریافت اعداد وارد شدن عدد ...
در حال بررسی 0
3 سال 9 پاسخ ها 2967 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که ۵ عدد صحیح مثبت از ورودی گرفته و درون یک لیست قرار دهد، سپس توسط یک تابع همه عناصر لیست را ۱۰ برابر کرده و توسط برنامه اصلی لیست حاصل را چاپ کند. Input : Enter Number : ...
در حال بررسی 0
3 سال 8 پاسخ ها 401 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که عدد صحیح و مثبت N را از ورودی گرفته و سپس دیکشنری (انگلیسی به فارسی) با N لغت را با دریافت لغات و معانی آنها از کاربر ایجاد کرده و در انتها آنرا چاپ کند.   Input : Enter ...
در حال بررسی 0
3 سال 7 پاسخ ها 338 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که عدد N را از ورودی گرفته و یک دیکشنری ایجاد کند، که کلیدها اعداد بین ۱ تا N باشند و مقادیر مربع کلیدها. Input : Enter Number : 9 Output : {۱: ۱, ۲: ۴, ۳: ۹, ۴: ۱۶, ۵: ...
در حال بررسی 0
3 سال 8 پاسخ ها 294 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که اطلاعات ۳ دانشجو (شامل شماره دانشجویی، نام ، نام خانوادگی و معدل) را درون یک لیستی از دیکشنری (Dictionary) ذخیره کرده و سپس آنها را به شکل زیر چاپ کنید. Input : ندارد Output : ۹۸۲۳۵۶۷      ali          ahmadi        ۱۶٫۲۵ ۹۷۸۱۲۹۴      reza       ...
در حال بررسی 0
3 سال 7 پاسخ ها 288 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که هشت نام از ورودی گرفته و درون یک لیست ذخیره کند، سپس اسامی که ابتدای آنها حرف m و انتهای آنها حرف d یا i  وجود دارد را درون یک مجموعه(Set) ذخیره کرده و چاپ کند. Input ...
در حال بررسی 0
3 سال 7 پاسخ ها 355 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که تعدادی عدد صحیح مثبت از ورودی گرفته و سپس مجموع و میانگین اعداد را چاپ کند(نکته: در محاسبه اعداد تکراری در نظر گرفته نشوند، و همچنین شرط پایان دریافت عدد از کاربر وارد کردن عدد منفی ...
در حال بررسی 0
3 سال 8 پاسخ ها 5794 دیده شده