انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
باسلام و ادب دوست داشتم کدی بنویسم که مانند صفحه شطرنج در کنسول چاب شود ولی نتوانستم.یک شخصی زد ولی من میخواستم استادی به من توضیح دهد package test; import java.io.IOException; import java.util.Scanner; public class Main { public static final class Place { boolean isLight=false; } public static ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 237 دیده شده

سوال
توی منو و زیر منو ها یا  هر لینکی که دارم یه کادر میندازه لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم بردارمش؟ https://coloredtears.com/
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 364 دیده شده

سوال
با سلام، من یک اپ ساختم که چند مورد گزارش شده برنامه موقع شروع اجرا میزنه برنامه متوقف شد. مثلا روی گوشیj7 2017. با وجود اینکه برنامه هم از نسخه ها اندروید چند مورد گزارش شده پشتیبانی می کنه. مشکل ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 224 دیده شده

نظرسنجی
سلام دوستان میخوام در هنگام کلیک روی دکمه html کدphpاجرا شه  
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 815 دیده شده

سوال
سلام وقت بخیر من تو قسمت bold شده کد گیر کردم این کد vb هستش معادلش به C# رو اگر راهنمایی بفرمائید ممنون میشم تو قسمت "& query"  گیر کردم نمیدونم معادلش نو c# چی هست ممنون میشم راهنماییم کنید [crayon-663793505219d238747617/]
0
3 سال 0 پاسخ ها 165 دیده شده

سوال
سلام خوب هستین مهندسا از بین برنامه نویس هاتون کسی میتونه مشکل من رو حل کنه ؟؟؟؟ @foreach (var item in Model) { if (item.ParentGroupId == null && item.Isparent == null) { <li class="list-item"> <a class="nav-link" href="/Group/@item.CommodityGroupId/@item.GroupTitle.Replace(" ", "-")"> @item.GroupTitle </a> </li> } else if (item.Isparent == 1) { var gid = item.CommodityGroupId; var childitem ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 274 دیده شده