انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام کار قسمتی از برنامه‌ای که نوشتم (و مطمئنم درست نوشتم!) این هست که مثلاً ۵ رو از عدد ۶۳۵ در بیاره: [crayon-6638d4b7edfa4577910341/] حالا ۵ مقدار digit است! حالا مشکل کجاست؟ حالا برای این عدد درست در اومد، اما واسه عددی مثل ۲۱ خروجی ۰ ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 191 دیده شده

سوال
سلام من به تازگی در حال یادگیری برنامه پایتون هستم در امتحان اولم باید یک پسورد از فرد بگیرم که شامل حرف و عدد باشه پاسخ اگر هردو بود درست و اگر فقط حرف یا فقط عدد بود درخواست مجدد ...
در حال بررسی 0
3 سال 6 پاسخ ها 390 دیده شده

سوال
سلام دوستان خسته نباشید من تغییر url تو هاستم درست کار میکنه ولی تو لوکال با زمپ کار نمیکنه ماژول rewrite فعال هست و گزینه allowoverride none رو  به allowoverride all تغییر دادم بازم کار نکرد لطفا یه راهنمایی کنید با تشکر
0
3 سال 0 پاسخ ها 210 دیده شده

سوال
باسلام خدمت دوستان عزیز. بنده دارای وبسایتی هستم. تا چند ماه پیش رتبه من در بسیاری از کلمات کلیدی اصلی بسیار خوب و رنک ۱تا۴ صفحه اول بود. از حدود۴ماه قبل ناگهان رتبه سایت شروع به افت وحشتناکی کرد. وقتی در ...
در حال بررسی 0
3 سال 2 پاسخ ها 322 دیده شده

سوال
سلام برنامه ای بنویسید که دو عدد را از ورودی دریافت کند و اعداد فرد بین دو عدد دریافتی را در خروجی نمایش دهد. (عدد اول بزرگتر از عدد دوم میباشد) ممنون میشم جواب بزارید.
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 381 دیده شده

سوال
من وارد تابع متصل به پایگاه داده میشم ولی برای سه تابع ارور میده mysqli_connect new mysql new pdo $mserver="localhost"; $mdb='mpccc'; $passw='14222396991400'; $link = new mysqli_connect('localhost', 'mpccc', '14222396991400'); if (!$link) { die('Could not connect: ' . mysql_error()); } echo 'Connected successfully'; mysql_close($link); اینم کدش به نظرتون مشکل داره لطفا کمکم کنید اگر راه ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 746 دیده شده

سوال
سلام وقت بخیر اگه میشه کمکم کنین برنامه ای بنویسید که از کاربر ساعاتی که کار کرده و نرخ مزدش را بپرسد در نهایت دستمزدش را محاسبه کند . سپس کارمند هایی که بیش از ۴۰ ساعت کار کرده‌اند به ازای هر ...
حل شده 0
3 سال 4 پاسخ ها 2252 دیده شده