انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام ... یه سوال دارم که تو حلش ایراد دارم لطفا کمکم کنید ... برنامه ای بنویسید که عدد طبیعی m وk را از ورودی دریافت کند، kامین کوچکترین عدد طبیعی که مجموع ارقام آن برابر m باشد را در خروجی ...
در حال بررسی 1
4 سال 1 پاسخ 407 دیده شده

سوال
پیدا کردن source زمان نمایش داده شده در یک سایت چطوری امکان داره؟زمان ویندوز که بصورت اتوماتیک هست با سایت tsetmc.com تفاوت دارد.میخوام یا با هم منطبق بشن یا در حد صدم ثانیه هم اختلافشون رو بدونم؟؟؟
0
4 سال 0 پاسخ ها 354 دیده شده

سوال
وقت بخیر من از پلاگین elevatezoom-plus میخوام در پروژه‌ام استفاده کنم زمانی که کد را در صفحه Layout.cshtmlــ اصلی وارد می‌کنم به درستی کار می‌کند اما هنگامی که در صفحه Product.cshtml وارد می‌کنم کار نمی‌کندضمنا فایل‌های کتابخانه مربوط به پلاگین هم ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 404 دیده شده

سوال
سلام.من میخوام پردازش تصویر در پایتون رو اغاز کنم برای این کار opencv رو نصب کردم ولی هر کاری میکنم نمیتونم در برنامه نویسیم از اون استفاده بکنم و زمانی که اون رو import میکنم با خطای dll load failed ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 380 دیده شده

سوال
پیدا کردن source زمان نمایش داده شده در یک سایت چطوری امکان داره؟زمان ویندوز که بصورت اتوماتیک هست با سایت tsetmc.com تفاوت دارد.میخوام یا با هم منطبق بشن یا در حد صدم ثانیه هم اختلافشون رو بدونم؟؟؟
0
4 سال 0 پاسخ ها 279 دیده شده