انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام دوستای درسمنی عزیز، یه سوال خیلی راحت براتون تو ضمیمه گذاشتم. هر کسی به هر روشی که تونست کدش رو بزنه. منتظر جواباتون هستم!
در حال بررسی 2
4 سال 1 پاسخ 613 دیده شده

سوال
سلام دوستان لطفا اگه میشه کمکم کنید.....ممنون   ما وقتی میخاهیم در زامارین از صفحه یک به صفحه دو بریم از این کد استفاده میکنیم btnim = FindViewById<ImageButton>(Resource.Id.imageButton2); btnim.Click += delegate { StartActivity(typeof(darbarema)); }; ولی وقتی از این کد استفاده میکنیم وقتی برنامه از صفحه یک به صفحه ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 469 دیده شده

سوال
با سلام جدولی بنام tblcashبا ۲ستون بنام joziat و mablq دارم. حالا میخام در لیبل فرم جمع کل برداشت ها بیاد. جمع برداشت ها میشه۶۰۰۰ mablq joziat ۲۰۰۰ برداشت ۱۰۰۰ واریز ۲۰۰۰ برداشت ۱۰۰۰ واریز ۲۰۰۰ برداشت ۱۰۰۰ واریز ممنونم ازتون.
0
4 سال 0 پاسخ ها 249 دیده شده

سوال
سلام وقت بخیر من یک برنامه تحت اکسل برای کارم نوشتم اما اکسل بیشتر نرم افزار محاسباتی است و حافظه ندارد( برنامه ای که نوشتم هم حالت فرم دارد و هم کلی محاسبات شرطی و مقایسه ای)  دنبال برنامه نوشتن  در نرم ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 443 دیده شده

سوال
با سلام من یک فایل سرور دارم که تعدادی پوشه در آن به اشتراک گذاشته ا و میخواهم کاربران که معمولا هر روز تغییر میکنند جهت دسترسی به این فایلها هر کدام از طریق نام کاربری و کلمه عبور خود دسترسی ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 276 دیده شده