انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
با سلام یه سوالی تو ذهنم پیش اومده، اینکه آیا می تونیم بصورت همزمان در پروژه ی خودمون هم از بوت استرپ سه استفاده کنیم هم از بوت استرپ چهار؟؟؟ آیا مشکلی به وجود نمیاد؟!! ممنون از کسانی که بهم پاسخ می ...
در حال بررسی 1
4 سال 4 پاسخ ها 447 دیده شده

سوال
سلام به همه دوستان عزیز اگه میشه کد برنامه ای رو بنویسید که با دریافت تاریخ شمسی از ورودی به صورت ۱۳۹۹/۳/۲۳ در خروجی برای ما مشخص کند که این تاریخ چند شنبه است. تشکر ویژه از انجمن متخصصان کامپیوتر درسمن
در حال بررسی 0
4 سال 2 پاسخ ها 325 دیده شده

سوال
سلام دوستان یه برنامه که کاربر هرچقدر خواست عدد وارد کنه و در اخر با وارد کردن ۰ برنامه تموم بشه و در اخر به کاربر نشون بده که چندتا از عدد ها کامل بود. ورودی : ۲ ۴۵ ۶ ۲۸ ۲۹ ۳۰ خروجی : ۲
حل شده 1
4 سال 3 پاسخ ها 323 دیده شده

سوال
سلام به تمام دوستان ایشالله هرجا هستید ، شاد و تندرست باشید. من دیروز تقریبا حدود دو ساعت وقت گذاشتم و با HTML و JavaScript یه ماشین حساب تقریبا کامل طراحی کردم. میخواستم طراحی شما رو هم ببینم و بعد برای خودم رو ...
حل شده 0
4 سال 11 پاسخ ها 1088 دیده شده

سوال
میخام برنامه ای بنویسم ک با کلید روی یک دکمه یک مخاطب جدید ( با شماره و اسم از قبل داده شده ) در دفترچه تلفن گوشی ثبت شود سینتکس افزودن مخاطبو در زامارین میخام
0
4 سال 0 پاسخ ها 457 دیده شده

سوال
یک ابزاری برای مرورگر bing هست که سایت رو بررسی می کنه و مشکلات اون رو میگه، مشکلاتی که وقتی حلشون کنیم سایت کاربر پستندتر میشه خواستم بپرسم با رفع مشکلات و عیب یابی برای مروگر بینگ است یا سایت من ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 331 دیده شده