انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام وخسته نباشید مشکل قبلی برطرف شد که نمیتونستم ویدیو بزارم وبا تغیر فرمت از mkv به mp4 درست شد حالا سوالم اینه که چجوری فایل mkv بزارم سوال دومم اینه که استادارد یه سایت دیگه لینک  فیلم گذاشتن داخل صفحه ...
در حال بررسی 1
4 سال 4 پاسخ ها 386 دیده شده

سوال
سلام وستان وقتتون بخیر میخواستم از بچه های انجمن برنامه نویسی سایت و طراحای سایتتون سوال کنم که کسی که html و css رو یادگرفته برای ورود به بازار کار چقدر لازمه که بوت استرپ رو هم یاد بگیره؟؟
در حال بررسی 1
4 سال 2 پاسخ ها 445 دیده شده

سوال
سلام دوستان برنامه ای بنویسید که با دریافت ۷ عدد از کاربر، به صورت تصادفی یک عدد را انتخاب کند و آن را نمایش دهد. با تشکر از انجمن برنامه نویسی و پرسش و پاسخ متخصصان کامپیوتر مرسی از پاسخگویی سریعتون  
حل شده 0
4 سال 4 پاسخ ها 375 دیده شده

سوال
سلام بچه ها، کسی می دونه چجوری میتونم یه سایت زیبا طراحی کنم؟ می خوام هم متفاوت باشه و هم ساده و شیک باشه کسی اینجا تا حالا سایت طراحی کرده؟ میدونید چه اصولی باید رعایت بشه؟
0
4 سال 0 پاسخ ها 238 دیده شده

سوال
سلام به همه دوستای خوبم در انجمن برنامه نویسی درسمن به یه مشکلی برخوردم که بنظر خیلی ساده میاد اما هر کاری کردم حل نشد. کد زیر رو زدم اما هر کاری می کنم حالت cursor تگ a به pointer تغییر ...
در حال بررسی 1
4 سال 3 پاسخ ها 362 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشید من دوره htmlمیبینم میخوام فیلم بزارم داخل صفحه سایتم نمیتونم بزارم ولی فیلمایی ک استاد تو تمرین گذاشتنو میشه گذاشت اون فیلمایی ک خودم دارمو نمیشه
در حال بررسی 1
4 سال 4 پاسخ ها 391 دیده شده

سوال
سلام دوستان یک سوال خیلی مهم داشتم لطفا جواب من را بدهید من  ۲۴ سال دارم و می خواستم بدانم برای برنامه نویس شدن دیر است یا خیر ؟ یعنی اگر الان شروع کنم برای من کار پیدا می شود یا ...
حل شده 1
4 سال 5 پاسخ ها 366 دیده شده