انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
آرایه ای ۱۲ تایی برای ۱۲ ماه سال از شی tempreture میخوام و این کدها بر اساس همین آرایه ۱۲ تایی نیازمند تغییر هستند. import java.util.*; public class example6_17 { static Scanner console = new Scanner(System.in); public static void main(String [] args) } Temprature mehrMonth=new Temprature(); int ...
0
1 سال 0 پاسخ ها 109 دیده شده

سوال
سلام و احترام. از چه طرقی امکان دریافت متن ناتیفیکشن مرورگر کروم امکان پذیر هست؟ برای مثال ناتیفیکشنی از سمت مرورگر ایجاد میشود و متنی را نمایش می دهد، چطور این متن را توسط پایتون دریافت کرده و آن را چاپ کنیم ...
0
12 ماه 0 پاسخ ها 160 دیده شده

Sorry it's a private question.

سوال
سلام به همه دوستان من و چند نفر از دوستان دیگه در حال کار بر روی پروژه ای تحت عنوان موآ ( MOA) هستیم یک فراجستجو گر پایتونی سورس پروژه در گیتهاب  اینجا قرار داره خوشحال میشیم اگه کسی دوست داره ...
0
9 ماه 0 پاسخ ها 144 دیده شده

سوال
سلام بنده یک سوال داشتم چطور میتونم یک نقشه بصورت آفلاین رو به صفحه وب خودم اضافه کنم و با وارد کردن مختصات  نقشه بر روی نقطه مورد نظر زوم بشه جستجو کردم در وب و موارد شبیه leaflet  وجود داشتند ولی بصورت آنلاین ...
0
8 ماه 0 پاسخ ها 108 دیده شده

سوال
باسلام سایتی مثل بازدید یار، کارش فروش ورودی گوگل است.یعنی ربات هایی طراحی می کنند که در گوگل نام مشخصی را وارد و وارد سایت مشخص شده می شوند که باعث بهبود سئو می شود.از دوستان کسی میدونه که این ربات ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 757 دیده شده

سوال
سلام خیلی تو اینترنت جستجو کردم همه از همدیگه کپی کرده بودن لطفا کمک کنید و جواب درستی پبدا نکردم ،سوالاتم در رابطه با برق هست الکترون در نیروگاه یا ژنراتور یا دینام چگونه بوجود می ایند و تولید می شوند و ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 254 دیده شده