انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام دوستان گرامی مشکلی که دارم اینه که تنظیمات ایجاد وتعریف سایت رو به درستی در نرم افزار dreamweaverانجام میدم ولی پنل های دیتابیس و server behavior نمایش داده نمی شوند. اروری هم که میده  این هست که میگه نمیشه سایت ...
0
7 ماه 0 پاسخ ها 79 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که در رنج دلخواه، از کاربر ورودی بگیرد و درون لیستی ذخیره نماید؛ ورودی باید در قالب اعداد، اعم از صحیح یا اعشاری باشد. خطاهای احتمالی را مدیریت کنید( مثلا احتمال دارد کاربر سهوا یا عمدا، رشته وارد کند). در ...
0
6 ماه 0 پاسخ ها 81 دیده شده

سوال
رابط کاربری برنامه من (چاپ صورتحساب) در پیوند زیر نشان داده شده. من می‌خواهم صورتحساب ها را بر اساس نام کامل خریدار (Natural person/legal entity full name) یا Invoice date جستجو کنم تا همه صورتحساب های مرتبط با این دو ...
0
5 ماه 0 پاسخ ها 101 دیده شده

سوال
سلام فرض کنید یک input از text است و یک button هم داریم حال می خواهم هروقتی روی button  کلیک کردم متن نوشته شده داخل input  عمل کپی انجام شود بکمک jquery چه کدی باید بنویسم باتشکر
0
5 سال 0 پاسخ ها 337 دیده شده

سوال
تابع زیر را در نظر بگیرید F(x)=x^2-x+1 ابتدا جوابها را با صفر و یک با شش بیت پیاده سازی کنید سپس هر سه عملگر انتخاب جهش تزویج را روی ان اعمال کنید و بگویید که تابع fitness چیست و چه کاربردی روی الگوریتم ژنتیک دارد ؟
2
4 سال 0 پاسخ ها 358 دیده شده