انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
actions = ["write" , "read" , "walk" , "sing" , "laugh" , "talk", "dance" , "eat" , "Whistling" , "clap"] values= [ ۱٫۶۵۲۲۷۲۸۸ , ۱٫۳۳۲۱۵۶۱۹, -۰٫۵۲۲۵۹۵۷۸ , -۰٫۶۷۲۶۶۱۱۹,  ۱٫۴۲۰۲۱۴۲۷, -۰٫۴۰۱۷۴۲۱, ۰٫۹۶۵۳۸۵۳  , ۱٫۰۹۲۷۸۴۷۴  ,۱٫۱۱۵۰۳۹۴۱, -۰٫۴۴۹۷۵۶۳۳] با عرض سلام و احترام دو لیست دارم که یکی از ۱۰ تا رشته تشکیل شده و دیگری از ۱۰ عدد رندم. میخوام اگر مثلا x > 0.9 ، از لیست actions عنصری که بیشترین values رو داره ، در خروجی چاپ ...
در حال بررسی 0
1 سال 3 پاسخ ها 158 دیده شده

سوال
سلام اگه میتوانید راهنمایی کنید : یک برنامه به زبان سی پلاس پلاس  که یک عبارت محاسباتی از کاربر بگیره مثل ( a+b-c/a+d)  و بعد از ان مقدار متغیر ها را  هم از کاربر دریافت کنه و عبارت رو محاسبه کنه ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 158 دیده شده

سوال
سلام دوستان من یه کدی میخوام بنویسم مه یک عدد انقد اجزاش جمع بشن تا تک رقمی بشه مثلاعدد ۱۲۳۴۵=۱+۲+۳+۴+۵=۱۵=۱+۵=۶ ولی کدم فقط یکبار این عمل رو تکرار میکنه cod: def st(o):     n=str(o)     u=len(n)     for i in ...
در حال بررسی 0
1 سال 4 پاسخ ها 158 دیده شده

سوال
باسلام. من داخل برنامه ای که با wpf سی شارپ نوشتم داخل دیتابیسی که به برنامه متصل هست یک تیبل هست بنام Bank_Name که اسامی تعدادی بانک (ملی صادرات..) نوشته شده. برای جستجوی دلخواه ( فقط نام یک بانک باشد یا اسامی ...
0
6 ماه 0 پاسخ ها 157 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که یک عدد طبیعی n را دریافت کند و آن را به شکل حرف به حرف ترجمه کند برای مثال برای ورودی عدد n=124 در خروجی عبارت one two four را چاپ کند.
در حال بررسی 1
3 سال 1 پاسخ 157 دیده شده

سوال
تابعی بنویسید که یک استرینگ   یک کاراکتر ((برای جدا کردن))از کاربر گرفته و ان را تغییر دهد   مثلا استرینگ :mahdi و کاراکتر انتخابی a و کاراکتر جایگزین :b میشود mbhdi  عکس هم برای فهم بهتر گذاشتم
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 157 دیده شده

سوال
با سلام، بببخشید بنده پایتون را در حد پیشرفته مسلط بوده ام و برای ارتقای برنامه نویسی ام علاقه مند به یادگیری زبان جدیدی بودم و نمیدانستم کدام مناسب ترند. بیشتر بین جاوا و سی شارپ میخواهم انتخاب کنم و ...
در حال بررسی 0
1 سال 5 پاسخ ها 157 دیده شده