انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام.یه جایی خوندم ViewBinding از FindViewById بهتره و جلوی باگهایی رو میگیره که وقتی با اندروید درگیر بشید متوجه میشید.آیا استاد عباسی تو سری آموزش اندروید این مورد رو آموزش میدن؟ باتشکر
حل شده 0
2 سال 1 پاسخ 157 دیده شده

سوال
سلام : من نسخه ۵٫۱۱ ++dev c را نصب کرده ام . در نوشتن کد ، کامپایلها و اجرا ی دستور مشکلی ندارد . فایلهایی که در درایو کامپیوتر ذخیره میشود پسوند cpp ندارندو فایلهای اجرایی فایل برنامه که پس از ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 157 دیده شده

سوال
علت خطای زیر چیست؟ SqlConnection _con = new  SqlConnection ("Data Source = .; Initial Catalog = Shop3; Integrated Security = true;"); _con.Open(); SqlCommand  cmd = new  SqlCommand (" select * from Customer "); SqlDataReader  reader = cmd.ExecuteReader(); while ( reader.Read() ) { Console.WriteLine("Customer Code: {0}nCustomer Name {1}nCustomer ...
در حال بررسی 0
9 ماه 1 پاسخ 157 دیده شده

سوال
عرض سلام و خسته نباشید من یه سوال داشتم. میخواستم تابعی تعریف کنم که یه لیست خالی رو بگیره و ازمون بپرسه که چه عملی انجام بده.اعمالی مثل اضافه کردن(اگرfinish بگم اضافه کردن رو خاتمه بده) ،حذف کردن و جستجو کردن.اگه ...
در حال بررسی 0
2 سال 2 پاسخ ها 156 دیده شده

سوال
با سلام، بببخشید بنده پایتون را در حد پیشرفته مسلط بوده ام و برای ارتقای برنامه نویسی ام علاقه مند به یادگیری زبان جدیدی بودم و نمیدانستم کدام مناسب ترند. بیشتر بین جاوا و سی شارپ میخواهم انتخاب کنم و ...
در حال بررسی 0
1 سال 5 پاسخ ها 156 دیده شده