انجمن برنامه نویسی درسمن

نظرسنجی
سلام خدمت دوستان در نام گذاری پوشه ها چطور از بک اسلش استفاده میشه البته توی اینترنت سرچ کردم و روشی که توضیح داده شده بود عمل نکرد .که از طریق قسمت Run و بعد charmap وارد بشی و غیره... به پیوست تصویر ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 189 دیده شده

سوال
سوال: برنامه ای بنویسید که عددی از ورودی دریافت کند و آخرین عددی که سارا صدا کرده است را در خروجی چاپ کند. مثال: ورودی : ۱۳۲ ( ارقام از کوچک به بزرگ مرتب نیستند ) خروجی : ۱۲۹ ( آخرین عددی ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 290 دیده شده

سوال
سلام بر اساتید محترم خواستم ببینم چطور میشه از دیتابیس جنگو خروجی پی دی اف تهیه کرد؟ دنبال یه روشیم که کاریو که کریستال ریپورت تو asp.net انجام میده برام تو جنگو انجام بده
0
2 سال 0 پاسخ ها 85 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشید من هر برنامه ای که مینویسم خود برنامه برای کامپایل ارور unable to start program میده ک در ادامه ی خطا ادرس اون پروژه رو مینویسه منشا این ارور چیه چجوری باید رفعش کنم ممنون میشم کسی که ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 147 دیده شده

سوال
سلام دوستان عزیز یک سوال داشتم خیلی برام حیاتی و ضروریه لطفا اگر میدونید کمکم کنید چجوری میشه فایل تصویر سیاه سفید با فرمت بیت مپ bmp رو توی سی پلاس پلاس خوند و داخل یک آرایه دو بعدی ریخت ؟  
0
2 سال 0 پاسخ ها 261 دیده شده

سوال
سلام خسته نباشید خدمت انجمن گرامی این فایل پروژه بنده برای درس برنامه سازی پیشرفته هستش و زمانی که من تازه با مفاهیم جاوا آشنا شدم و دوره مبتدی جاوا رو از سایت درسمن مطالعه کردم ولی برای این پروژه چیزی ...
0
10 ماه 0 پاسخ ها 141 دیده شده

سوال
با سلام ، در فرم یکسری اطلاعات دارم که وارد دیتا بیس میخواهم بکنم و با فشردن دکمه ثبت باید ت اطلاعات در چند ردیف بصورت تکراری وارد گردد و فقط فیلد تاریخ باید متفاوت باشد ( آنهم از طریق فرمول ...
0
8 ماه 0 پاسخ ها 120 دیده شده