انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
من برای تبدیل روزها به ثانیه به یک برنامه نیاز دارم کد داده شده مقدار روزها را به عنوان ورودی می گیرد. کد راچگونه کامل کنم تا آن را به ثانیه تبدیل کنم و نتیجه را خارج کنم   ورودی نمونه: ۱۲   خروجی نمونه: ۱۰۳۶۸۰۰
حل شده 0
3 سال 2 پاسخ ها 248 دیده شده

سوال
سلام. من برای یک پروژه از سایت rapid api که در ایران فیلتر هست apiها رو گرفتم و الان به مشکل خوردم. با چند تا فیلتر شکن هم امتحان کردم. ولی متاسفانه کار نکرد. در حال حاضر هم دیگه نمیتونم ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 248 دیده شده

سوال
سلام و خسته نباشید. ببخشید من یک درخواستی داشتم که چون خیلی زیاد مهمه خواهش میکنم یکم حوصله کنیداگه طولانی شد. بینید من دنبال یک قالبی بودم مشابه سایت های فریلنسری که به صورتی کار میکنن که مثلا کارفرما درخواستش رو با ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 248 دیده شده

سوال
با سلام جدولی بنام tblcashبا ۲ستون بنام joziat و mablq دارم. حالا میخام در لیبل فرم جمع کل برداشت ها بیاد. جمع برداشت ها میشه۶۰۰۰ mablq joziat ۲۰۰۰ برداشت ۱۰۰۰ واریز ۲۰۰۰ برداشت ۱۰۰۰ واریز ۲۰۰۰ برداشت ۱۰۰۰ واریز ممنونم ازتون.
0
4 سال 0 پاسخ ها 247 دیده شده

سوال
سلام کسی از بچه های برنامه نویسی انجمن درسمن میتونه بهم کمکم کنه که برنامه ای بنویسم که عددی از ورودی دریافت کرده و بررسی کند که عدد اول هستش یا نه.
در حال بررسی 0
4 سال 2 پاسخ ها 247 دیده شده

سوال
سلام من در پایتون یک چت بات نوشتم با if و else و مشخص کردم که اگر کاربر چی نوشت توهم باید چی بنویسی ولی یه مشکلی هست کاربر اگه چیز دیگه ای بنویسه که کلا تو برنامه نباشه یا ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 247 دیده شده

سوال
سلام و خسته نباشید ..من میخوام برنامه نویس شم و تو حوزه یاستارت اپ فعالیت کنم یعنی استارت اپ راه بندارم ..اما دانشگاه رفتن خیلی برام مهمه و دانشگاه سراسری تبریز پذیرفته شدم اما سوالم از شما اینه کدوم گرایش ...
در حال بررسی 0
3 سال 0 پاسخ ها 246 دیده شده

سوال
سلام به کد زیر توجه کنید: [crayon-662fbe938be3c663573287/] روی فرم یک key listener قرار دادم که به محض آنکه کلیدی رها شد، JLabel بسازد با grid layout که متنش کاراکتر "a" است. اما در عمل وقتی کلیدی رها می شود هیچ lable جدیدی با ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 246 دیده شده