انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام خسته نباشد لطفا اگر میشه کمک کنید بین دوتا از جی فریم ای برنامه جاوا لینک بزارم یعنی از فرم اول یعنی جی فریم یک به جی فریم ۲ بتونیم از طریق یک دکمه لینکی شده جابه جا بشیم باید چه ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 255 دیده شده

سوال
سلام من کد زیر رو نوشتم که توی خط اول مقدار متغیر yy رو از اسکریپت میگیره و میریزه توی متغیر php xxx و توی خط دوم به درستی نمایش میده. حالا میخوام مقدار این متغیر توی یکی از ورودی های فرم ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 255 دیده شده

سوال
باسلام من کم با ویژوال استودیو کار کردم و باید بعد از شرط if معمولا پرانتز باز شه و true یا false بنویسه و کروشه و... ولی هیچ واکنشی واسه ین شرط نشون نمیده و باید خودم انجام بدم... اگه کمک ...
در حال بررسی 0
3 سال 3 پاسخ ها 255 دیده شده

سوال
من از WPF سی شارپ استفاده میکنم میخواستم بعد از انجام آپدیت یا Insert دیتاگرید که رفرش میشه همون ردیفی رو انتخاب کنه که قبلش انتخاب کرده بود به عنوان مثال اگر ردیف شماره ۴۶ رو در دیتاگرید اصلاح کرده بود بعد از رفرش مجددا همون ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 254 دیده شده

سوال
سلام کسی میتونه کمکم کنه من یک کتابخانه دارم با سی شارپ تو ویندوز فرنم میخوام وقتی روی ثبت امانت کلیک بشه از موجودی کتاب ها کم بشه و وقتی صفر شد به کار بر نشون بده که موجود نیست اون کتاب ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 254 دیده شده

سوال
من برای تبدیل روزها به ثانیه به یک برنامه نیاز دارم کد داده شده مقدار روزها را به عنوان ورودی می گیرد. کد راچگونه کامل کنم تا آن را به ثانیه تبدیل کنم و نتیجه را خارج کنم   ورودی نمونه: ۱۲   خروجی نمونه: ۱۰۳۶۸۰۰
حل شده 0
3 سال 2 پاسخ ها 254 دیده شده

سوال
سلام. من برای یک پروژه از سایت rapid api که در ایران فیلتر هست apiها رو گرفتم و الان به مشکل خوردم. با چند تا فیلتر شکن هم امتحان کردم. ولی متاسفانه کار نکرد. در حال حاضر هم دیگه نمیتونم ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 253 دیده شده