انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
برنامه ای بنویسید که معدل ۱۰۰ دانشجو را از ورودی گرفته و در آرایه ذخیره کند،سپس : الف)به قید قرعه به  ۱۰ نفر از دانشجویانی که معدل آنها بزرگتر مساوی ۱۷هست جایزه سکه طلا تعلق گیرد. ب)به قید قرعه به ۲۰ نفر ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 2086 دیده شده

سوال
الان برای گذاشتن قسمت about دیو جدید تشکلیل نمیشه و من کد هارو درست زدم حتی یبار هم با اینسپکت کد های درست شده رو زدم ولی تشکیل نمیشا و به این شکل میشه ممنون میشم راهنمایی کنین اون قسمت آبی ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 360 دیده شده

سوال
سلام دوستان امیدوارم عالی باشید من تو کار سفارش برد مدار چاپی هستم ولی میخوام برنامه نویسی و شروع کنم میخوام فیبرهایی که طراحی میکنم بتونم برنامه شو هم بنویسم شما چه دوره ای رو معرفی میکنید؟ خودتون تو این ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 231 دیده شده

سوال
سلام، بنده ابتدا pyqt5 را با موفقیت نصب کردم ولی وقتی خواستم pyqt5-tools را نصب کنم با ارور مواجه شدم pipام هم بروز هست واز این روش ها هم استفاده کردم: pip install pyqt5-tools pip3 instal pyqt5-tools python -m pip install pyqt5-tools اما در ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 1490 دیده شده

سوال
یک اپلیکیشن ساخته ام که دارای پرداخت درون برنامه ای کافه بازار است. آیا می توان با این شرایط (دارا بودن پرداخت درون برنامه ای کافه بازار)  اپلیکیشن را در گوگل پلی انتشار داد؟
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 228 دیده شده

سوال
در پروژه الگوریتم KNN را به صورت شی گرا بسازید که به این شکل باشد: تابع fit  که ورودی های آن x_train و y_train است. تابع predict برای پیشبینی که ورودی آن x_test است. تابع score  برای برگرداندن امتیاز مدل ...
در حال بررسی 0
10 ماه 1 پاسخ 116 دیده شده

سوال
سلام دوستان وقت بخیر ؛ برنامه ای رو دارم که در اون متغیر های متنی با اسم مشابه و تعداد بالا تعبیه شدن؛ و فقط شماره شون فرق داره! مثلا earth1 و earth2 تا earth 333! میخواستم یه حلقه شرطی ...
در حال بررسی 0
9 ماه 1 پاسخ 151 دیده شده

سوال
سلام من میخام صفحه اول سایت https://www.shab.ir طراحی کن منوی سرچ وسط سفحه رو درست کردم ولی نمیتون وسط چی کنم با کمک margin , padding نمیخام انجام بدم  چون زمان کوچک کردن صفحه کاملا به هم میریزه ممنون میشم ...
در حال بررسی 0
7 ماه 1 پاسخ 138 دیده شده