انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
چگونه برنامه ای در زبان c بنویسیم که یک عدد از ورودی بگیرد و تعداد اعداد کوچکتر از عدد ورودی که فقط شامل ارقام ۰ و ۱ هستند را در خروجی چاپ کند. مثلا اگر عدد ۱۸۲ را وارد کردیم ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 717 دیده شده

سوال
برنامه ‌ ای‌که‌شماره‌کارمندی،‌ساعت‌کارکرد‌و‌دستمزد‌ساعتی‌کارکنان‌موسسه ای‌را‌ خوانده،‌حقوق‌ ‌ آنها‌ ‌ را‌محاسبه‌میکند‌.اگر‌کارمندی‌بیشتر  ‌از‌‌۳۱ساعت‌کارکرده‌ ‌ باشد، ‌اضافه ‌ کار ‌به ‌او ‌تعلق ‌میگیرد. ‌به ‌ازای ‌هر ‌ساعت ‌کاری ۳/۲ ‌دستمزد ‌ساعتی‌‌ به عنوان‌ ‌ اضافه ‌ کاری‌پرداخت‌میشود.
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 239 دیده شده

سوال
سلام من یکم تو استفاده از این تابع مشکل دارم. لطفاً با مثال توضیح دهید. مثلاً یه برنامه ای بنویسید که دو تا کلمه تایپ کنه و وقتی اجرا می کنیم کلمه دوم ۳ ثانیه بعد اجرا بشه.
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 358 دیده شده

سوال
میخوام یه نرم افزار تحت ویندوز بنویسم که حافظه پویا داره، من برای این کار از Sql Server استفاده کردم اما یه مشکلی هست این نرم افزار تنها روی سیستمی درست کار میکنه که Sql Server روش نصب باشه، من میخوام ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 538 دیده شده

سوال
بنده یک تیم کوچیک برنامه نویسی زدم که از افراد کم تجربه تشکیل شده ، حدود ۱۰ نفر. که همه دنبال یاد گیری هستیم. به صورت تیمی پروژه های کوچک را به کمک هم انجام میدهیم. و هر عضو یک ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 310 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که یک عدد طبیعی n را دریافت کند و آن را به شکل حرف به حرف ترجمه کند برای مثال برای ورودی عدد n=124 در خروجی عبارت one two four را چاپ کند.
در حال بررسی 1
3 سال 1 پاسخ 157 دیده شده

سوال
سلام می خواستم یه برنامه بنویسم که زک متن آرایه ای از نوع char به طول حداکثر ۱۰۰ رو ورودی بگیره *رشته حتما صد کارکتر نداره و ممکنه کمتر هم باشه و اینکه متن برعکس هستش* حالا می خوایم این متن برعکس ...
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 214 دیده شده