سوال
سلام دوستان یک سوالی داشتم من الان دوره طراحی وب رو گذروندم، ولی نمیدونم چطور نمونه کار بزنم و وارد بازار کار بشم؟ و اینکه چه طور همه دستورات جاوااسکریپت یا jquery رو حفظ کنم؟ ممنونم از شما دوستان
در حال بررسی 0
6 ماه 1 پاسخ 60 دیده شده

سوال
سلام و مهر به همه دوستان من توی زامارین میخوام یک dialog کاملا شخصی سازی شده درست کنم! یعنی میخوام خودم دیزاینش کرده باشم! و از دیالوگ های زشت خود اندروید استفاده نکنم☺ راهکاری هست؟  
حل شده 0
4 سال 1 پاسخ 492 دیده شده

سوال
ا سلام خدمت دوستان عزیز ساخت ViewModel با data validation ها یکی از کارهایی هست که به کررات تکرار میشه و خیلی زمان بر هست. اگر ابزاری باشه تا ViewModel ما رو بر اساس جدولی که در دیتابیس هست تولید ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 307 دیده شده

سوال
سلام ... یه سوال دارم که تو حلش ایراد دارم لطفا کمکم کنید ... برنامه ای بنویسید که عدد طبیعی m وk را از ورودی دریافت کند، kامین کوچکترین عدد طبیعی که مجموع ارقام آن برابر m باشد را در خروجی ...
در حال بررسی 1
3 سال 1 پاسخ 284 دیده شده

سوال
سلام من یه کدی میخوام که بتونم قبل از نمایش کامل پست توی سایت عکس مربوط به اون تصویر رو بزارم (یعنی قبل از زدن دکمه ادامه مطلب )
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 341 دیده شده

سوال
دوستان برنامه نویس من میتونم از گوشیم برای برنامه نویسی استفاده کنم. میخوام بدونم برای من که همه تایمم بیرونم و نمیتونم سیستم  روشن کنم میشه همه امکانات برنامه نویسی رو روی گوشیم داشته باشم؟ با تشکر از بچه ها انجمن درسمن
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 227 دیده شده