سوال
کارخانه‌ای‌دارای‌‌۶ردیف‌شغلی‌است‌که‌به‌کارمندان‌در‌مقابل‌‌۳۱ساعت‌کار‌در‌هفته،‌ماهانه‌مطابق‌جدول‌ زیر‌حقوق‌ثابتی‌پرداخت‌می‌شود‌.درصورتی‌که‌کارمندی‌بیشتر ‌از‌ ‌ ‌۱۷۱ساعت‌در‌ماه‌کار‌کند‌ اضافه کاری‌به‌ازای‌ هر‌ساعت‌مطابق‌به‌آنچه‌که‌در‌جدول‌مشخص‌شد،‌پرداخت‌می‌گردد‌.اگر‌کارمندی‌کمتر‌از‌‌۱۷۱ساعت‌در‌ماه‌ کار‌کند‌،به‌ازا‌ ‌ هر‌ساعت‌مبلغی‌مطابق‌جدول‌از‌حقوق‌وی‌کسر‌میشود. برنامه‌ ‌ ای‌که‌شماره‌کارمندی،‌ردیف‌شغلی‌و‌ساعت‌کارکرد‌در‌ماه‌برای‌هر‌کارمند‌را‌خوانده‌،دریافتی‌آنها‌را‌ ‌ چاپ‌میکند‌. ‌ برای‌خاتمه‌برنامه‌به جای‌‌شماره‌کارمندی‌ ‌۹۹۹-وارد‌‌میشود هر‌ساعت‌کمکاری‌ هر‌ساعت‌اضافه کاری‌ حقوق‌ثابت‌ نوع‌تخصص ‌ ردیف‌شغلی   ۶۰۰۰ ۵۰۰۰ ‌۰۰۰و۰۰۰‌‌و۱ ‌مهندس‌ارشد ۰ ‌۵۰۰۰ ‌۴۰۰۰ ۸۰۰۰۰۰ ‌مهندس‌ساده ‌ ۱
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 190 دیده شده

نظرسنجی
سلام وقتتون بخیر من پایتون رو تازگیا تموم کردم و برای ادامه پایتون بین هوش مصنوعی و یادگیری ماشین و هک امنیت موندم که کدوم خوب هستش و بازار کار کدوم در جهان بهتره و برای ادامه عالیه ممنون میشم ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 948 دیده شده

سوال
سلام دوستان.من تازه کارم توی برنامه نویسی پایتون: یک کلاس والد هست میخوام فقط یک قسمت از کلاس رو بعنوان وارث استفاده کنم نه همشو   class Market: def__init__(self,brand,model,memory,imei1,imei2,purchase_price,date: class Customer(Market): def__init__(self,brand,model,memory,imei1,imei2,Exposed_price,Customer_Name,Customer_phone,date_purches): super().__init__(brand,model,memory,imei1,imei2 ) این خط بالا فق همین  چهار مورد را بعنوان واث نیاز دارم ولی پایتون ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 82 دیده شده

سوال
سلام خدمت همه دوستان البته این سوالم یه جوایی همگانیه میخواستم بدونم شما چطور محدویت های اینترنت رو دور میزنید؟ من میخام داکر نصب کنم ولی به راه حل های رایگان موجود اعتماد ندارم از طرفی نیاز شدید دارم که داکر رو ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 216 دیده شده

سوال
سلام, من یک برنامه نویس خیلی آماتور هستم. میخواستم بدونم آیا کد های من درست هست؟ و اینکه چرا اجرا نمیشه؟ با تشکر از شما import tkinter as tk class Profit: def __init__(self, master): self.master = master master.title("سود") # create the pro field self.pro_label = tk.Label(master, text= ...
در حال بررسی 0
1 سال 1 پاسخ 139 دیده شده

سوال
سلام من هر کاری میکن این مثلث Run در برنامه Visual Studio نمیاد میخوام اون مثلث بیاد تا بتونم برنامه خودم را خروجیش رو ببینم چکارکنم لطفا راهنمایی کنید؟؟؟؟
در حال بررسی 0
9 ماه 1 پاسخ 120 دیده شده