سوال
سلام دوستان من اگه دوتا تگ nav در هدر استفاده کنم آیا اصولی هست؟و به سئوی سایت ضربه نمیزنه؟
در حال بررسی 0
5 سال 1 پاسخ 387 دیده شده

سوال
سلام  دوستان وقت بخیر چطوری یک صلوات شمار طراحی کنم؟ امکانش هست سورس کد برنامه صلوات شمار رو برام بنویسید. به این صورت که دوتا دکمه داشته باشه و دکمه اولی متنش ۰ باشه و وقتی روی دکمه کلیک شد یک عدد ...
حل شده 0
4 سال 1 پاسخ 879 دیده شده

سوال
باسلام فتاحی هستم پیرامونhtml شما در درسhtmlوقتی تک image تگ کوتاه و باsrcآدرس دادید و در تک sourceبا صفت srcsetبهش آدرس دادید ولی در ویدیو از تگ بلند استفاده کردید و در تگ کوتاه sourceاز صفت srcفقط استفاده کردید جریان چیه ؟در ...
حل شده 3
4 سال 1 پاسخ 430 دیده شده

سوال
سلام من تازه میخام برنامه نویسی رو یاد بگیرم. c++ رو تو یه ماه یاد گرفتم. می خوام تو این زمینه با مهارت باشم ایا لازمه که مثلا ده زبان برنامه نویسی رو یاد بگیرم یا اگه دوتا زبان رو خوب بلد باشم ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 259 دیده شده

سوال
سلام مدتیه وقتی در ویژوال استودیو کد می نویسم و اجرا میگیرم تغییرات در نتیجه نشان داده نمیشه حتی شده کلی کد رو توضیحات زدم و یا حذف کردم ولی باز هم نتیجه قبل رو میده لطفا راهنمایی کنید ممنون
در حال بررسی 0
3 سال 1 پاسخ 306 دیده شده

سوال
سلام وقت بخیر بنده در حال دیدن آموزش انگولار هستم و همانطور که در ویدیو آموزش کد زده شده منم کد زدم ولی برای من ارور میده . من میخوام از کارب با متغیر i یک ورودی بگیرم ولی وقتی مقدار iرو ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 185 دیده شده