انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام دوستان من هنگام ایجاد پروژه در اندروید به مشکل ساخت گریدل میخورم و ارور plugin id android 7.3 ... میده و اجازه ساخت گریدل رو نمیده . dns  رو هم تغییر دادم و با فیلتر شکن هم انجام دادم نشد . حتی ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 138 دیده شده

سوال
زیر الگوریتمی بنویسید که دو عدد از ورودی دریافت کرده و با استفاده از روش تقسیمات متوالی مقدار بزرگترین مقسوم علیه مشترک )ب م م( را محاسبه و به الگوریتم اصلی برگرداند.در الگوریتم اصلی با دریافت ۴ عدد از کاربر، ...
1
1 سال 0 پاسخ ها 263 دیده شده

سوال
سلام وقت بخیر دوستان من دارم با وشیال استدیو ۲۰۲۲ کار میکنم میخوام که classdiagram بسازم اما کلا نیست ندارمش توی سلوشن باید چیکار کنم
0
1 سال 0 پاسخ ها 105 دیده شده

سوال
من تو یک برنامه حقوق و دستمزد به مشکل خوردم تو فرم اجرایی اطلاعات کارمندان موقع وارد کردن تاریخ با مسکد تکست باکس موقع کلیک مشکلی پیش نمیاد ولی موقع نوشتن روی مسکد تکست باکس برنامه گیر میکنه دیگه نمینویسه ...
0
9 ماه 0 پاسخ ها 83 دیده شده

سوال
سلام به همه خسته نباشید. حقیقتش یه آزمون سی شارپ بود که یه سوالش خیلی ذهنم رو درگیر کرده و با روش های مختلف هم نتونستم به چیزی که خواسته بود برسم. اگه جواب رو میدونید ممنون میشم برام بفرستید. سوال : یک شمارنده ...
0
6 ماه 0 پاسخ ها 135 دیده شده

سوال
داشتم تو ترمینال ادمین pyqt5-tools رو نصب می کردم اما به error خوردهر کاری به ذهنم رسی کردم ولی حل نشدمتن error داخل یوتیوب که لینکش هست آپلود کردماگه کمک کنید ممنون میشم Windows 11 pro Python 3.12 یک درصد شک دارم به ...
0
3 ماه 0 پاسخ ها 102 دیده شده