انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام خدمت همه مهندسای عزیز ، برنامه ایی بنویسید که با گرفتن مقدار n (فرد) از ورودی ، مربع جادویی را در خروجی نمایش دهد.(عکس مربع جادویی برای n=3 ضمیمه شده است)
حل شده 2
4 سال 1 پاسخ 965 دیده شده

سوال
با سلام برنامه ای بنویسید که شبیه سازی بازی سنگ کاغذ قیچی به زبان جاوا باشد. این بازی به این صورته که ۳ بار تکرار میشه و در صورت برنده شدن یک بار دیگر به تعداد تکرار بازی اضافه میشود .و ...
حل شده 2
4 سال 1 پاسخ 1147 دیده شده

سوال
سلام روزتون بخیر میخواستم ببینم میشه تو سایت نویسی با استفاده از اج تی ام ال و سی اس اس کاری کرد که وقتی کسی تو سایتمون ثبت نام میکنه پسوردش رو تو یه صفحه انتقال بدیم و پسورد رو ...
در حال بررسی 0
4 سال 2 پاسخ ها 389 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که یک عدد صحیح نهایتا ۱۲ رقمی از ورودی گرفته سپس آن را به حروف تبدیل کرده و در خروجی نمایش دهد. ورودی ورودی شامل یک عدد صحیح n می باشد.۱le n le 999999999999
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 409 دیده شده

سوال
باسلام سایتی مثل بازدید یار، کارش فروش ورودی گوگل است.یعنی ربات هایی طراحی می کنند که در گوگل نام مشخصی را وارد و وارد سایت مشخص شده می شوند که باعث بهبود سئو می شود.از دوستان کسی میدونه که این ربات ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 757 دیده شده

سوال
عرض سلام وخداقوت قالب وردپرس از اینتر نت دانلود کردم ونصب کردم می خواهیم وارد تنظیمات اختصاصی قالب بشیم در پنل ارور زیر داده میشه .چگونه باید برطرف کنم .تشکر Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg_replace() in ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 461 دیده شده