انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام خسته نباشید من در این عکس قسمت هدرشو انجام دادم میخوام وسطش و فوترش درست کنم اما هرکاری میکنم ابعادش درست در نمیاد اگه یک لطفی کنید کده قسمت وسط و فوترشو به من بدید خیلی ممنون میشم
0
3 سال 0 پاسخ ها 237 دیده شده

سوال
سلام و خسته نباشید. من یک پروژه  asp.net از یه سایت خریداری کردم با ویژوال استودیو۲۰۱۰ نوشته شده. میخوام روی سیستم خودم این سایت برام نشون داده بشه و بتونم اجراشو ببینم .  از sql هم توی پروژه استفاده شده که ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 133 دیده شده

سوال
شرکتی به هر یک از متخصصین خود  ماهانه ۷ میلیون تومان پرداخت میکند .او میخواهد بداند که اگر ۱۴ درصد به حقوق هرکدان اضافه کند ، سالانه چقدر به هزینه شرکت اضافه می شود . برنامه ای بنوسید که این ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 160 دیده شده

سوال
سلام دوستان وقت بخیر من ی مشکلی دارم ممنون میشم کمکم کنید ... ۴ تا فایل اچ تی ام ال دارم با ۴ تا فایل جی اس که هرکدئم جدا جدا لینک شده حالا تو یکی از این فایل هایی ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 190 دیده شده

سوال
سلام دوستان. من تازه دارم برنامه‌نویسی رو یاد می‌گیرم. توی یک فایل ویدیویی دیدم شخصی که داشت برنامه‌نویسی رو آموزش می‌داد این کدی که براتون می‌زارم رو نوشت و با موفقیت هم کدش کار کرد. حالا خودم همین کد رو ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 173 دیده شده

سوال
سلام. من یه فایلی دارم که قصد دارم اون رو ادیت کنم. اون یه فایل bin هست که یه دستگاه wifi رو به رو به روز میکنه.فایل آپدیتر. من نمیدونم چطور بازش کنم که نه حروف نامفهوم ببینم و نه فایل آسیب ببینه!
0
1 سال 0 پاسخ ها 188 دیده شده