انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام به همه دوستای خوبم در انجمن برنامه نویسی درسمن بچه ها فرض کنید ما یه لیستی از نام و نام خانوادگی ۹ تا دانش آموز داریم، میخوام بدونم چطور میشه این لیست رو بر اساس نام خانوادگی مرتب کنیم و ...
حل شده 1
4 سال 4 پاسخ ها 1520 دیده شده

سوال
سلام دوستای خوبم میدونید چجوری و با استفاده از چه کلاس هایی در بوت استرپ چهار، سایت رو طوری طراحی کنیم که در همه دستگاه ها ریسپانسیو باشه؟ ممنون از انجمن برنامه نویسی خوب درسمن
حل شده 1
4 سال 2 پاسخ ها 311 دیده شده

سوال
سلام دارم اسکریپت wowonder رو شمسی سازی از jdf استفاده کردم و تمامی بخش هایی که نمایش میده تاریخ رو شمسی نشون میده ولی خب در دریافت تاریخ مشکل دارم و نمیتونم انجام بدم،متاسفانه هیچ آموزشی هم ندیدم که واسه ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 381 دیده شده

سوال
سلام به همگی من دو تا اسلایدر با بوت استرپ چهار طراحی کردم اما مشکلی که داره وقتی کلیدهای next و previous اسلایدر سمت چپ رو می زنم، اسلایدر سمت راستم کار می کنه و خود اسلایدر سمت چپم کار نمی ...
حل شده 0
4 سال 3 پاسخ ها 519 دیده شده

سوال
سلام خدمت تمام اساتید خسته نباشید یه سوال داشتم من یه نرم افزار به زبان سی شارپ طراحی کردم میخوام محدودش کنم که فقط رو دو  سیستم نصب بشه و تمام اطلاعاتی که در سیستم یک ثبت میشه در سیستم ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 279 دیده شده

سوال
سلام دوستان ی مشکل داخل یکی از سایتهای ما هست اینکه داخل صفحه اصلی منو توی لپ تاپ وقتی ریسپانسیو می کنم درست نمایش داده میشه و درست هم کار می کنه.. ولی توی گوشی نه درست نمایش میده نه درست کار میکنه.. سی ...
در حال بررسی 1
4 سال 2 پاسخ ها 325 دیده شده

سوال
با سلام به همه دوستای خوبم در انجمن برنامه نویسی درسمن بچه ها من میخوام با استفاده از بوت استرپ چهار یک dropdown افقی درست کنم، dropdown عمودی رو بلدم اما هر کاریش کردم افقی نشد. خیلی ممنون از شما
حل شده 0
4 سال 4 پاسخ ها 384 دیده شده

سوال
سلام وقت بخیر برنامه ایی بنویسید که تاریخ تولد شما را به سال، ماه و روز بگیرد سپس سن شما را به سال، ماه و روز مشخص کند. مثال ورودی: ۱۳۷۵/۲/۲۹ خروجی: سن شما برابر است با ۲۳ سال ...
در حال بررسی 4
4 سال 12 پاسخ ها 4800 دیده شده

سوال
سلام به دوستای خوبم. ممنون میشم اگه کمکم کنید برنامه ایی که دو رشته از ورودی می گیرد سپس تعداد دفعات تکرار رشته دوم در رشته اول را به خروجی می برد. سپاس از انجمن خوب درسمن
حل شده 1
4 سال 7 پاسخ ها 409 دیده شده