انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام من تازه html رو شروع کردم. میخواستم یه سوال بپرسم. توی اون فایلی که گذاشتم میتونید کد css من و نتیجه رو مشاهده کنید. طبق سه خط اخر که مربوط به طراحی جدول در اچ تی ام ال هست  باید ستون های راست ...
در حال بررسی 0
4 سال 3 پاسخ ها 645 دیده شده

سوال
من در محیط intellij IDEA و با زبان kotlin برنامه نویسی اندروید می کنم. منتهی وقتی پروژه می خواهد build شود، این پیغام نمایش دادن می شود: Could not initialize class org.codehaus.groovy.classgen.Verifier
در حال بررسی 1
4 سال 1 پاسخ 459 دیده شده

سوال
[video mp4="http://forum.darsman.com/wp-content/uploads/2020/06/WhatsApp-Video-2020-06-23-at-2.03.20-PM-4.mp4"][/video] درود بر کاربران خوب انجمن پرسش و پاسخ درسمن سوال این هفته رو تو ضمیمه به صورت ویدئو براتون گذاشتم، دقت کنید که تو حل این سوال مجاز هستید فقط از Html و Css استفاده کنید، این سوال ۶۰ امتیاز ...
در حال بررسی 1
4 سال 2 پاسخ ها 718 دیده شده

سوال
سلام من یه کدی میخوام که بتونم قبل از نمایش کامل پست توی سایت عکس مربوط به اون تصویر رو بزارم (یعنی قبل از زدن دکمه ادامه مطلب )
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 465 دیده شده

سوال
سلام دوستان امکان خاموش کردن سیستم از طریق کد نویسی در جاوا امکان داره؟ اگر امکان داره برنامه زیر را بنویسید. کاربر یک عدد به عنوان تایمر وارد کند و بعد از تمام شدن زمان تایمر  سیستم خاموش شود.
در حال بررسی 1
4 سال 2 پاسخ ها 351 دیده شده

سوال
سلام دوستان یک سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید. برنامه که یک عدد ۱۶ رقمی دریافت کند و با "–" ۴ رقم ۴ رقم آن عدد را جدا کند. ورودی:       ۹۵۴۸۶۲۱۰۵۴۸۹۶۵۲۱ خروجی:  ۶۵۲۱-۵۴۸۹-۶۲۱۰-۹۵۴۸
در حال بررسی 2
4 سال 3 پاسخ ها 2755 دیده شده

سوال
سلام بچه ها برنامه ای بنویسید که کلیه اعداد چهار رقمی ای که فقط از ارقام ۲ ، ۱ ، ۴ و ۹ تشکیل شده باشند و هر رقم یک بار تکرار شده باشد را نمایش دهد. ممنون از انجمن پرسش و ...
در حال بررسی 1
4 سال 2 پاسخ ها 1561 دیده شده

سوال
سلام خدمت دوستان برنامه ای بنویسید که زمان را به صورت ساعت و دقیقه از کاربر گرفته ، و آن را به صورت am (قبل از ظهر ) و pm (بعداز ظهر) نمایش دهد. (با استفاده از کلاس ) مثال: ورودی : ۱۷:۲۰ خروجی ...
حل شده 0
4 سال 4 پاسخ ها 457 دیده شده