انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام به همگی، برای سایتم که با php نوشتم میخوام درگاه پرداخت داشته باشم، از شرکت رایان پی درگاه پرداخت گرفتم و مستندات api و اطلاعات درگاه رو بهم دادن، براساس مستندات و نمونه کدی که داشتن پیش رفتم و در آخر ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 361 دیده شده

سوال
سلام دوستان داخل انجمن کسی هست که دانش هوش مصنوعی داشته باشه؟ در حد حل یک تکلیف و مسئله دانشجویی مهارت کافیست. هزینه ای هم بابت تشکر و دستمزد پرداخت میشه مسئله ها ۲ تاست که در تصاویری که پیوست کرده ام مشخص ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 262 دیده شده

سوال
سلام و خسته نباشید. ببخشید من یک درخواستی داشتم که چون خیلی زیاد مهمه خواهش میکنم یکم حوصله کنیداگه طولانی شد. بینید من دنبال یک قالبی بودم مشابه سایت های فریلنسری که به صورتی کار میکنن که مثلا کارفرما درخواستش رو با ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 250 دیده شده

سوال
سلام یه مشکلی برای من به وجود اومده که یه سری باتن اضافه کردم و با transform در css جا به جا کردمشون اما جاشون موند یعنی یه فضای خالی جای قبلیشون موند کسی میدونه باید چکار کنم تا این ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 209 دیده شده

سوال
سلام روزتون بخیر😊 ببخشید یک سوال داشتم خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بدین: من در حال افزودن دوره های آموزشی در پروژه‌م بودم ولی در بخش نوشتن مدل به یک سوالی برخورد کردم: این سوال این بود که من آیا باید مدلی ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 147 دیده شده

سوال
برنامه ای بنویسید که نمرات ۱۰ درس n دانشجو را به همراه نام دانشجو گرفته و کارهای زیر را انجام دهد. ۱- معدل هر دانشجو را جدا محاسبه کند. ۲- بیشتریم معدل و کمترین را پیدا کند. ۳- عمل جستجو بر اساس نام ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 376 دیده شده

سوال
سلام دوستان خسته نباشید میخواستم زمان اجرای کل برنامه و زمان اجراش با چند thread رو حساب کنم اما نمیدونستم باید کد به کجا اضافه کنم ممنون میشم راهنمایی کنید تموم کد برنامه: using System; using System.Collections.Generic; using System.ComponentModel; using System.Data; using System.Drawing; using System.Linq; using System.Text; using System.Threading.Tasks; using ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 149 دیده شده

سوال
سلام دوستان وقت بخیر یک گانت چارت برای پروژه asp net  mvc با قابلیت راستچین، فارسی با تقویم فارسی میخوام لطفا کسی هست راهنمایی بفرمایید؟  
0
2 سال 0 پاسخ ها 281 دیده شده