انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
با سلام و درود تابعی بنویسید که با ورودی گرفتن اعداد صحیح a و b، بزرگترین مقسوم علیه مشترک آن دو را بازگرداند. تشکر از انجمن خوب درسمن
در حال بررسی 0
4 سال 4 پاسخ ها 367 دیده شده

سوال
سلام من تازه میخام برنامه نویسی رو یاد بگیرم. c++ رو تو یه ماه یاد گرفتم. می خوام تو این زمینه با مهارت باشم ایا لازمه که مثلا ده زبان برنامه نویسی رو یاد بگیرم یا اگه دوتا زبان رو خوب بلد باشم ...
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 260 دیده شده

سوال
باسلام من یه فایل pcap دارم که تشکیل شده از پکت های شبکه هست و من با دستورات زیر و تابع sniff فایل پی کپ خواندم و خروجی گرفتم . from scapy.all import * def method_filter_HTTP(pkt): pkt.show() sniff(offline='C:\Users\Raheleh\Desktop\python\BIN_Tbot_2E1814CCCF0C3BB2CC32E0A0671C0891_2012-12.pcap',prn=method_filter لطفا کد اسکریپتی بردهید تا من یک تابع جریان داشتم که اطلاعات ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 442 دیده شده

Sorry it's a private question.

سوال
سلام خوبین. من وقتی این خط کد رو اضافه میکنم تصویر قبلی که داشتم کلا پاک میشه و این جایگزین میشه من محدوده هم دادم ولی فایده نداره مشکل بعدیمم اینه که فونت هم اضافه کردم طبق آموزش ولی به ...
در حال بررسی 0
4 سال 16 پاسخ ها 1249 دیده شده

سوال
سلام مهندسین درسمنی ، برنامه ای طراحی کنید که در صفحه ورود اگر کاربر نام کاربری و پسورد خود را ۳ بار اشتباه وارد کرد تا ۱ دقیقه نتواند اطلاعات را وارد کند. (نام کاربری: Admin && پسورد: ۱۲۳۴).
در حال بررسی 0
4 سال 1 پاسخ 309 دیده شده