انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
سلام، من یه قالب وردپرس رو با نرم افزار poedit ترجمه کردم، اما عبارت های ترجمه شده فقط در حالت سفارشی سازی قالب(customizer) نمایش داده میشن و در حالت عادی عبارت اصلی رو نمایش میده ترجمه داخل پوشه languages هست، دو فایل ...
0
4 سال 0 پاسخ ها 407 دیده شده

Sorry it's a private question.

سوال
با سلام لاراول آخرین نسخه هست و با composer که اون هم آخرین نسخه هست نصب شده لطفا یکی یه کمکی بکنه به خاطر این ارور کلا نمیتونم از لاروال استفاده کنم با سپاس بنده در هنگام اجرای دستور [crayon-664a24b1f388d874186651/] در ترمینال اوبونتو ۲۰.۰۴ با ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 271 دیده شده

سوال
میخواستم با زبان سی یک صفحه ویندوز بسازم. بعدش میخوام فایل های عکس و فیلم خروجی بگیرم. بعدش هم میخوام یک بازی ساده بسازم. چند تا آموزش به زبان خارجی دیدم ، ولی وسط کار گیر کردم. میدونم با زبان ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 337 دیده شده

Sorry it's a private question.

سوال
سلام خدمت تمامی دوستان من وقتی می خوام تو VSCODE کد بزنم با پایتون تو ترمینال این ارور رو میاره تو گوگلم رفت سرچ زیادم زدم اما نتیجه نداد کسی اگر میدونه کمک کنه خیلی  ممنون The terminal process "C:WindowsSystem32WindowsPowerShellv1.0powershell.exe" terminated with ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 402 دیده شده

سوال
سلام. در روش code first پایگاه دادمو ساختم حالا وقتی میخوام کاربر جدید بسازم و مثلا فیلدی رو خالی میزارم پیغام خطای خودش رو میده در حالی که من در فایل خودش error Message رو خودم مشخص کردم ولی اون رو ...
0
3 سال 0 پاسخ ها 248 دیده شده