انجمن برنامه نویسی درسمن

سوال
با سلام لطفا بنده را در پاسخ به این  سوال ها راهنمایی فرمایید: ۱- لیست واحد ها به همراه تعداد سمت های آنها در ستون دوم ۲- لیست واحد هایی که بیشتر از دو سمت در آنها تعریف شده است ۳- لیست واحدهایی که ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 161 دیده شده

سوال
شرکت X با ۷۳ کارمند، قرار است که حقوق کارمندان متاهل خود که همگی حقوق یکسانی دریافت میکنند را به مقدار ۵ درصد افزایش دهد؛ ۱. تعداد کارمندان متاهل را حساب کرده، و به خروجی ببرید؛ ۲. حساب کنید که برای اضافه ...
در حال بررسی 0
6 ماه 3 پاسخ ها 160 دیده شده

سوال
سلام. من در برنامه نویسی کاملا مبتدی هستم. و میخوام که شروع به یادگیری زبان پایتون ولی با هدفی خاص کنم. هدف اصلیم راه اندازی سایتی هست که بتونه به صورت انلاین یک سری داده هایی که کاربر میده رو ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 160 دیده شده

سوال
برنامهای‌که‌شماره‌کارمندی‌و‌حقوق‌تعدادی از‌کارکنان‌موسسه‌را‌دریافت‌کرده،‌بر‌اساس‌تعریف‌زیر،‌مالیات‌ ‌ حقوق‌را‌محاسبه‌می ‌ کند‌و‌به‌خروجی‌میبرد‌. ‌ سپس‌مشخص‌میکند‌بی ترین‌دریافتی‌مربوط‌به‌کدام‌کارمند‌است.‌ مالیات‌از‌معاف‌ < = 311111حقوق‌ ‌‌‌‌ ۳۱۱۱۱۱‌< = ‌ = < ‌حقوق۶۱۱۱۱۱‌‌ ‌۳۱۱۱۱۱‌درصد‌به‌مازاد‌بر۱۱ ‌۶۱۱۱۱۱‌< = ‌ = < ‌حقوق۸۱۱۱۱۱‌‌‌‌‌۶۱۱۱۱۱‌‌درصد‌مازاد۱۶ ‌‌=‌>‌‌حقوق۸۱۱۱۱۱‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌۸۱۱۱۱۱‌‌‌‌‌‌‌‌درصد‌مازاد۱۸
حل شده 0
3 سال 1 پاسخ 160 دیده شده

سوال
شرکتی به هر یک از متخصصین خود  ماهانه ۷ میلیون تومان پرداخت میکند .او میخواهد بداند که اگر ۱۴ درصد به حقوق هرکدان اضافه کند ، سالانه چقدر به هزینه شرکت اضافه می شود . برنامه ای بنوسید که این ...
0
2 سال 0 پاسخ ها 160 دیده شده

سوال
سلام ببینید دوستان مثلا در خارج کشور یک سری درگاه پرداخت ها هستن مانند https://paypal.com که اصلا وقتی اینارو میزاری رو سایتت اعتبار سایت از نظر کاربر خیلی میره بالا من یکم تحقیق کردم چنتا بهم پیشنهاد دادن مثل درگاه پرداخت ...
در حال بررسی 0
2 سال 1 پاسخ 159 دیده شده